Tenisz: a korábbi világelső 2015 februárja után nyert tornát

2016.09.25. 12:16
A korábbi világelső dán Caroline Wozniacki két szettben legyőzte a hazai közönség előtt versenyző Oszaka Naomit a tokiói  kemény pályás női tenisztorna döntőjében, ezzel 2015 februárja után tudott ismét tornát nyerni. A 26 éves játékos másodszor diadalmaskodott Tokióban, egyúttal karrierje 24. tornagyőzelmét aratta.

TENISZ
WTA-TORNA, TOKIÓ (881 100 dollár, kemény pálya)
NŐI EGYES, DÖNTŐ
Wozniacki (dán)–Oszaka (japán) 7:5, 6:3TENISZ
WTA-TORNA, TOKIÓ (881 100 dollár, kemény pálya)
NŐI EGYES, DÖNTŐ
Wozniacki (dán)–Oszaka (japán) 7:5, 6:3

WTA-TORNA, SZÖUL (426 750 dollár, kemény pálya)
NŐI EGYES, DÖNTŐ

Arruabarrena (spanyol)–Niculescu (román, 5.) 6:0, 2:6, 6:0

 

Legfrissebb hírek

Pegula döntő játszmában legyőzte Szabalenkát a berlini elődöntőben

Tenisz
2026.06.20. 17:41

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti

Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán

Tenisz
2026.06.17. 15:58

Fucsovics Márton az első fordulóban búcsúzott a londoni tenisztornától

Tenisz
2026.06.16. 14:25

Stollárék párosa meccslabdákról fordítva verte meg az első kiemeltet Berlinben

Tenisz
2026.06.16. 13:21

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében

Tenisz
2026.06.15. 12:49

Bondár és Gálfi javított, Udvardy és Fucsovics rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
2026.06.15. 10:14

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben

Tenisz
2026.06.14. 16:06
Ezek is érdekelhetik