Nemzetisport.hu 2011.02.24 17:35 Frissítve: 2015.03.10 03:11

Tenisz: a Gerrard-mezben melegítő Wozniacki gázolt a negyeddöntőben

A Dohában zajló 721 000 dollár összdíjazású női tenisztornán a világelső Caroline Wozniacki egy Gerrard-feliratú Liverpool-mezben melegített be, majd két sima szettben, 6:2, 6:0-ra legyőzte olasz ellenfelét, Flavia Pennettát, ezzel bejutott a legjobb négy közé.

Az elődöntőben Marion Bartoli lesz az ellenfele, aki legutóbbi két mérkőzésükön felülmúlta őt. A francia teniszezőnő a negyeddöntőben a kínai Peng Su-ajt búcsúztatta 6:2, 6:2-vel.

Tenisz KLEIN RON

NS-VÉLEMÉNY. Hogyan reagált volna 23 ezer szurkoló?

2020.09.13 20:01:29

Tenisz H. Á.

A 27 éves osztrák lett az idei US Open bajnoka, ő lett hazája második GS-tornagyőztese.

2020.09.12 15:18:33

Tenisz BACSKAI JÁNOS

A fehérorosz Azarenka sokkal jobban kezdett, de váratlanul hullámvölgybe került, és nem is kecmergett ki belőle.

2020.09.08 22:15:09

Tenisz MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Ha tetszik, ha nem, a világ legjobbjának a »fizetésében« az ilyenek is benne vannak. Djokovics erről megfeledkezett, ami még akkor is igaz, ha bűnlajstromának utolsó pontján lehet vitatkozni.

2020.09.05 19:09:03

Frances Tiafoe 104 perc alatt három sima szettben könnyedén legyőzte Fucsovics Mártont.