MTI 2020.09.17 20:27 Frissítve: 2020.09.17 20:48

Koronavírus: törölték a moszkvai tenisztornákat

A koronavírus-járvány miatt törölték az októberre kiírt moszkvai férfi és női tenisztornát.

Az ATP és a WTA csütörtökön közölte: mivel az orosz fővárosban nő a megbetegedések száma, idén már nem kerülhet sor a versenyekre.

A férfiak viadalát október 19. és 25. között, a nőkét egy héttel később rendezték volna.

A szentpétervári, ugyancsak fedett pályás férfi tornát a jelenlegi állás szerint megtartják október 12. és 18. között.

2020.10.13 12:07:25

Tenisz KLEIN RON

A sportág érdeke, hogy a három zseni minél több emlékezetes párharcot vívjon egymással.

2020.10.10 10:18:49

Tenisz T. D.

Djokovics próbálkozott, de nem volt ellenszere • A salakkirály a 20. GS-tornáját nyerte, beérte Federert.

2020.10.11 10:38:41

Tenisz HATÁR DÁVID

Akadozott a gépezet, de a magyar, francia páros a negyedik GS-győzelmét is megszerezte.

2020.10.11 10:02:40

Iga Swiatek nyáron érettségizett le, sokszor edzett hajnalban, agresszív taktikájával pályafutása első GS-trófeáját emelhette a magasba.

2020.10.10 13:51:44

Tenisz B. L.

Iga Swiatek két szettben verte meg Kenint, így hazája első egyéni Grand Slam-torna-győztese lett.