Sávolt Attila rég látta ilyennek Fucsovics Mártont

Edzője tudta, mi állt a bukdácsolás mögött az előző 4-5 versenyén, és megoldotta a problémát.

Serena Párizsban edzett, Raonic visszalépett a Garrostól

Serena Williams idén eddig mindössze négy nmérkőzést játszott.

Nyolcadik római sikerével Nadal újra világelső

Az eső miatt többször is félbeszakított meccsen döntő játszmában verte meg Alexander Zverevet.

Djokovicstól a pompás játék is kevés volt, Nadal a döntős

A salakkirály megdöntötte Roger Federer csúcsát, és egy győzelemre került a világelsőségtől.

Karolína Plísková kiesett, majd szétverte a bíró székét – videó

A vonalbíró hibáját nem bírálta felül a vezetőbíró, a cseh teniszező kiesett Rómában.

AUSTRALIAN OPEN 2018

Az év első Grand Slam-tornájának párosításai és eredményei.

FÉRFI EGYESNŐI EGYES

Thiem legyőzésével megvan Zverev harmadik Masters-sikere

A Rafael Nadalt kiejtő osztrák egymást követő második évben veszítette el a madridi döntőt.

Fucsovics Münchenben a negyeddöntőig jutott

A nyíregyházi játékos két szettben szenvedett vereséget a német Maximilian Marterertől.

Fucsovics egyesben is továbbjutott Münchenben

A magyar éljátékos az első fordulóban legyőzte az argentin Guido Pellát.

A negyeddöntőben kiesett a Balázs, Fucsovics duó

A mieink hat játékot nyertek a második kiemelt kettős ellen • Elfogytak a magyar legények a Kopaszi-gáton.

Djokovics kikapott a világranglista 140. helyezettjétől

Rafael Nadal ága „megtisztult”, Nisikori Kei fizikai problémák miatt feladta a meccsét.

Fucsovics már az első fordulóban kiesett Budapesten

„Utálok ilyen ellenfelekkel szemben pályára lépni, mert nem csinál semmit, de azt nagyon jól.”

Nem sikerült a bravúr, Piros Zsombor is kiesett

Fucsovics és Balázs már kedden búcsúzott, így nem maradt versenyben magyar játékos.

Babos az első fordulóban búcsúzott Rabatban

A selejtezőből érkező román Alexandra Dulgheru két mérkőzés labdát hárítva nyert.

Babos az első fordulóban kiesett Madridban

A magyar játékos hat játékot nyert Julia Görges ellen • Balázs Attila párosban tornagyőztes lett.

Wozniacki jövőre bojkottálhatja a Miami Opent

A dán játékos fenyegetettségről beszélt, a torna szervezői azonban nem láttak ilyen jeleket.

Babos játszmát nyert Muguruza ellen, de kikapott

A magyar teniszező nagy csatában kapott ki a világranglista harmadik helyezettjétől.

Babos két játszmában legyőzte az olimpiai bajnokot

Babos Tímea nyolc ászt ütve múlta felül ellenfelét, és bejutott az elődöntőbe.

Babos győzelemmel kezdett Monterreyben

A negyedik helyen kiemelt magyar játékos háromszor vette el ellenfele adogatását.

Bravúr! Stollár Fanny kiejtette Kontát Charlestonban

A 19 éves teniszező két szettben verte meg a hatodik kiemelt, magyar származású versenyzőt.