Ivanovics fordított, a 24. kiemelt játékot sem nyert

Federer, Wawrinka, Tsonga és Nisikori is könnyedén nyert. Karlovic kiesett. Halep: 30!

Vége Bellucci böjtjének; Thiemnek megvan az első

Stosur harmadszor is legyőzte Babos partnerét, döntőbeli mérlege 7 győzelem és 14 vereség.

Djokovics és Nadal a nyolc között összefuthat

Federer selejtezős ellenféllel, Babos Tímea a 11. kiemelttel játszik az első fordulóban.

Nem volt még Babosénál jobb magyar helyezés párosban

A legjobb magyar női játékosnak egyetlen lépés hiányzik a top tíztől!

Djokovicsra Federernek sem volt ellenszere

A római versenyt negyedszer megnyerő szerb a 24. ATP 1000-es tornagyőzelmét aratta.

ROLAND GARROS 2015

Az év második Grand Slam-tornájának párosításai és eredményei.

FÉRFI EGYESNŐI EGYES

Federer és Gasquet tornát nyert Európa végein

Törökország a 19. ország, amelyben a svájci klasszis ATP-versenyen diadalmaskodott.

Hihetetlen, mit ki nem találnak: a világ első víz alatti stadionja - képek!

Elképesztő koncepció, megálmodója Dubaiban keres befektetőt a projekt megvalósítására.

Tenisz: a nyolcszoros bajnok Nadal ismét kikapott Fogninitől

A salakkirály 2003 óta nem szerepelt ilyen gyengén Barcelonában • Sarapova is kiesett.

Eső után győzelem – Djokovics nyert Monte-Carlóban

A 2. szettben csaknem egy órát állt a játék, Berdych ekkor szépített, de a szerb nyert.

98 perc káprázat, Djokovics kiejtette Nadalt

A világelsőt nem zavarta meg a 0:2-es kezdés, a Monfilst búcsúztató Berdychhel döntőzik.

Serena Williams nyolcadszor nyerte meg a miami tornát

A világelső amerikai játékos lett a negyedik nő, aki egyazon viadalon ennyiszer nyert.

A férfi és a női világelső is izzasztó meccsen van túl

Djokovics elrontotta Ferrer szülinapját, Serena Williams 127 perc alatt nyert Simona Halep ellen.

Ki nyeri a Roland Garros férfi egyesét?

Eredmények
Babosék megverték Hingiséket, újabb tornát nyertek

A magyar hölgy Kristina Mladenoviccsal harmadszor nyert WTA-tornát, és hétfőn csúcsot dönthet.

Murray nem adott esélyt Nadalnak a döntőben

A spanyol több mint tíz év után kicsúszik az első ötből a világranglistán – hétfőtől hetedik.

Szettlabdái is voltak, de Babos kikapott a döntőben

Az első játszmában 5:2 is volt a magyar teniszezőnek. A másodikat rövidítésben bukta el.

Babos párosban a csúcsra jutott Marrákesben

A tie-breakben 2–5-ről fordított a Babos, Mladenovic páros, amely két szettben nyert a döntőben.

Babos nyert Pennetta ellen, egyesben is elődöntős

A párosban döntős magyar legyőzte a 2013-as US Open elődöntősét • Páros partnere ellen folytatja.

Kerber nyerte meg a stuttgarti tornát - és a Porschét

A 27 éves német teniszezőnő szett- és brékhátrányból győzte le a korábbi világelső Caroline Wozniackit.