Serena Williams feltámadása után jöhet a testvérpárharc

Kyrgios kiszerválta a US Open-elődöntőst. Djokovics és Wawrinka simán nyert. Stosur 2:0 után 0:12!

Banderas nem hozott szerencsét Nadalnak, kiesett a spanyol

Babos párosban továbbjutott, Federer és Murray könnyen nyert • Kyrgios áthágta a szabályokat.

Babos öt gémet nyert Serena Williams ellen

Az első játszma szoros volt, de a remény a bravúros mozdulatokkal együtt elfogyott a végére.

A finn Nieminen meglepte Djokovicsot

A férfi egyes 5. kiemeltje visszalépett, a női egyes 11. kiemeltje két szettben kikapott.

Federer és Nadal nyert, Halep és Bouchard kiesett

A címvédő előbb begolyózott, majd lemosta a pályáról ellenfelét. Marosiék kiestek párosban.

WIMBLEDON 2015

Az év harmadik Grand Slam-tornájának párosításai és eredményei.

FÉRFI EGYESNŐI EGYES

Babos továbbment, jöhet Serena Williams!

Stílszerűre sikerült Hewitt utolsó wimbledoni egyes mérkőzése • Djokovics és Sarapova simán nyert.

Hétéves korától minden nap edz, 18 évesen tornát nyert

A svájci hölgy korábbi wimbledoni döntőst győzött le • Üzbég siker Nottinghamben.

Tenisz: Nadal megtörte az átkot – serleggel vigasztalódott

A Garroson a negyeddöntőben búcsúzó spanyol 2010 óta nem tett ilyet – jöhet Wimbledon!

Wawrinka: Remélem, Novak egyszer megszerzi ezt a trófeát

Serena Williams: Én is így akarok játszani! • A párizsi közönség ad erőt Djokovicsnak.

Itt a Garros új királya: Stan Wawrinka a salak ura!

Novak Djokovics 6:4-re hozta az első játszmát, de a svájci 6:4, 6:3, 6:4-gyel fordított. A döntő 3:12 óráig tartott.

Wawrinka még várhat döntőbeli ellenfelére

A svájci ismét maratoni csatában győzte le Tsongát. Félbeszakadt Djokovics és Murray meccse.

Djokovics három szettben megverte Nadalt

A születésnapos spanyol másodszor kapott ki Párizsban • S. Williams és Murray is a négy között.

Az exfradista válogatott unokája Sarapovával meccselt

A Puskással, Kocsissal, Cziborral egy támadósorban szereplő Kertész unokája brit színekben versenyez.

Imádja a kürtőskalácsot a britek reménysége

Konta Johanna egy magyar-ausztrál kávézó visszatérő vendége az eastbourne-i verseny idején.

Serena és Stan pompában, az Eiffel-torony árnyékában

A Roland Garros bajnokai a Grand Slam-siker után Párizs belvárosában „menőztek” a trófeákkal. GALÉRIA

Megvan a 20. GS-siker: S. Williams nyerte a Roland Garrost!

A világelső betegen érkezett a fináléra, melyben három szettben legyőzte a cseh Lucie Safárovát.

Djokovics döntő szettben megverte Murrayt

A szerb harmadszor játszhat finálét a Roland Garroson • A brit az idén először kapott ki salakon.

Serena 4:6, 2:3-nál ébredt, 10:0-val zárt

Az újabb világelsőt elbúcsúztató Safárová először jutott GS-döntőbe. Valkuszék a négy között.

Ki nyeri meg Wimbledonban a férfi egyest?