Síugrás: Kraft nem kegyelmezett, az osztráké az összetett világkupa

Váratlanul törölték a második kört, de Stochnak egyébként sem volt reális esélye az előzésre.

Miklós Edit: Jobb a térdem, mint volt

A sérüléséből lábadozó alpesi sízőnek sokan üzennek, hogy vigyázzon magára, ne kapkodjon.

Liu Shaoang: Minden versenyre éremért megyek

A 19. születésnapját hétfőn ünneplő gyorskorcsolyázó mentálisan és fizikailag is erősödött.

Sílövő-vk: 31. hellyel is övé lett a kristálygömb

Laura Dahlmeier behozhatatlan előnyre tett szert az összetettben.

Martin Fouracde sorozatban hatodszor vk-győztes!

A francia klasszis harmadik lett a pjongcsangi sprintversenyben, de ez pont elég volt.

Így jutottunk el rövid pályás gyorskoriban a semmiből a világhírnévig

A hétvégén szerzett három világbajnoki érem is bizonyítja: egyedülálló a sportág magyarországi fejlődéstörténete.

Rp. gyorskorcsolya-vb: 6. helyen zártunk az éremtáblázaton

Két ezüsttel és egy bronzzal a harmadik legjobb európai nemzet lett a magyar.

Rp. gyorskorcsolya-vb: Liu Shaoang 5. lett összetettben, Shaolin párja történelmet írt

Elise Christie lett az első európai versenyző a nőknél, aki az összetett versenyben az első helyen zárt.

Rp. gyorskorcsolya-vb: Liu Shaoang ezüstöt szerzett, érmet nyertek váltóink

Nagyszerűen szerepeltünk a záró napon: a női csapat 2., míg a férfi kvartett a 3. helyen végzett.

Alpesi sí: Fejben már az elején eldőlt az egész – Miklós Edit

„Úgy gondolom, 2018 februárjára már százszázalékos leszek. Persze a célom maradt az olimpiai arany.”

Alpesi sí: Már csak az olimpiára koncentrálok – Miklós Edit

Ha minden jól alakul a súlyosan megsérült sportolóval, szeptemberben újra síelhet.

„Miklós Edit százszázalékos állapotban lesz az olimpián”

Lindsey Vonn-nal is már megélt hasonló időszakot a világhírű svájci edző, Stefan Abplanalp.

Alpesi sí: Úgy éreztem, az életemért küzdök – Miklós Edit

„Úgy gondolom, hogy a dolgok okkal történnek, de egyelőre nem tudom, ez miért esett így.”

Alpesi sí: Mikor lesz edzés? – Miklós Edit első kérdése a műtét után

Vasárnap este 9 óra körül kezdték el operálni, és hajnali 1 órakor tolták ki a műtőből.