Az eltiltott Burján Csaba a juniorokkal készül

Az olimpiai bajnok rollerrel bukott, kihagyott egy hetet, de már újra edzésbe állt.

Egymás mögött mentünk – Liu Shaolin Sándor a balesetről

A BKK korábban egy közleményben azt írta, szabálytalanul közlekedtek a sportolók a Margitszigeten.

Liu Shaolin Sándorék kerékpárral buktak a 26-os busz miatt

Az olimpiai bajnok elismerte, járhattak volna sokkal rosszabbul is, amikor a Margitszigeten leszorították őket.

Liu Shaolin Sándor: Újra olimpiát akarok nyerni

Kikapcsolódásként bandyvel hangolódtak újra jégre lépő legjobbjaink.

Rp. gyorskori Eb: kettős magyar siker 1000 méteren is; mindkét váltónkat kizárták

Összetettben Liu Shaoang az Európa-bajnok • Férfi váltónk hiába ért be elsőként a célba.

Családtag marad – Burján Csaba vállalja a tettei következményét

„Gyerekkoromban engem is büntettek meg a szüleim, de ez nem azt jelentette, hogy nem szeretnek.”

Egyéves eltiltást kapott Burján a Kínát sértő posztja miatt

Súlyos következményekkel járt az olimpiai bajnok december eleji Instagram-bejegyzése.

Elhunyt Darázs István, a korcsolyasport meghatározó alakja

Elévülhetetlen érdemei voltak abban, hogy Magyarországon meghonosodott a rövid pályás gyorskorcsolya.

„Ez a Liu Brothers!” – Shaoang a piros sisakban

Liu Shaolin Sándor: Azt semmiképpen sem akarom, hogy bárki is sajnáljon.

Két magyar arany, egy ezüst a debreceni rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n

Liu Shaoang 1500, Liu Shaolin Sándor 500 méteren diadalmaskodott a kontinensviadalon.

Magyarország első téli olimpiai bajnoka megszállottja a sportágának

Az egy éve visszavonuló Knoch Viktor a juniorkeret edzőjeként és a debreceni Eb nagyköveteként adja át tudását.

Burján Csaba: Sajnálom, őszintén sajnálom

Olimpiai bajnokunk bízik abban, hogy meggondolatlanságából nem származik baja kínai edzőjének és a szövetségnek.

Húszévesen nem kellett az NHL-ben, 40-re mindent megnyert – a tökéletes karrier

Az orosz csapatkapitánynak akkora a renoméja, hogy még a vesztes német játékosok is sorba álltak érte egy fotóra.

Elképesztő hokidöntőben nyert az Orosz csapat!

Egy ilyen döntő hosszabbítást érdemelt. A németek közel álltak a csodához.

Először nyertek a németek, Kanadát kiejtve döntősök!

A német férfi jégkorong-válogatott küzdhet meg az aranyért az Orosz csapattal.

Szétlövéssel dőlt el a női hokidöntő

Megszakadt a kanadai sorozat: az amerikaiak 1998 óta először lettek olimpiai bajnokok női jégkorongban.

Finn bronz, orosz elődöntő jégkorongban

A férfiaknál simán kiütötték Norvégiát, a nőknél azonban bukták az érmet az oroszok.

Mindkét elődöntő 5–0-val ért véget a női hokitornán

Az Egyesült Államok után Kanada is ennyire nyert, és jutott be a döntőbe.

A dél-koreai hokisok megizzasztották a cseheket

A nyolcadik percben még a hazaiak vezettek; Kanada simán legyőzte Svájcot.

Az oroszok nagy verést mértek a szlovénokra

Az Egyesült Államok a harmadik harmadban döntötte el a csata sorsát Szlovákia ellen.

Sílövő-vk: győzelemmel búcsúzott Martin Fourcade

A nőknél is francia siker született, összetettben Johannes Bö és Dorothea Wierer megvédte címét.

Négysáncverseny: Kubacki mindent vitt Bischofshofenben

A lengyel síugró két harmadik és egy második hely után nyerte meg a versenyt és az összesítést is.

Edzés közben rabolták el az amerikai biatlonsport nagy reménységét

A hegylakók támadásának egy haláleset és egy derékba tört pályafutás lett az eredménye.

Alpesi sí: befejezi pályafutását a kétszeres olimpiai bajnok

A 30 éves versenyző a két ötkarikás arany mellett hétszeres világbajnok, és nyolc alkalommal nyerte meg az összetett világkupát.

Gyorskorcsolya: egy évre eltiltották az olimpiai bajnok dél-koreait

A vádak szerint Li Szung Hun több alkalommal sértegette két csapattársát.

Alpesisí-vb: Shiffrin betegen is aranyérmes; remek magyarok

Az amerikai 2013 óta verhetetlen a vb-ken műlesiklásban. Dorultán és Maróty is bejutott a második futamba.

Taufatofua is látta, amint a láng elalszik – galéria

A dél- és észak-koreai sportolók, „megmutatták, hogy az olimpiának a sporton túlmutató ereje van”.

Van, ahol egy másodperc részvétel is elég az aranyéremhez

A labdarúgó vb-n ennyi sem kell, elegendő, ha a játékos a győztes keret tagja.

Elaludt, lekéste az utóbb lezuhanó repülőt, majd olimpiai bajnok lett

Két olyan labdarúgó történetét mutatjuk be, akik téli sportokban is jeleskedtek.

Hány gitárt érhet egy pjongcsangi arany?

Egy öregember nyert aranyat: Ingemar Stenmark nyomába lépett a svéd André Myhrer.