Rövid pályás gyorskorcsolya vk: Heidum 10. lett 1000 méteren

MTI MTIMTI MTI
2011.12.04. 13:43
Címkék
Heidum Bernadett a tizedik helyen zárt 1000 méteren a rövid pályás gyorskorcsolyázók Nagojában zajló világkupaversenyének utolsó, vasárnapi napján.

A Nemzetközi Korcsolyázó-szövetség (ISU) honlapja szerint Heidum a vigaszágról a C-döntőbe jutott, amelyben második lett, így összesítésben a tizedik helyet szerezte meg.

Az idén januári hollandiai Európa-bajnokságon összetettben, 1000 méteren és a női váltó tagjaként is ezüstérmes Heidum szombaton, a másik 1000 méteres versenyben 16. lett a japán vk-viadalon.

A másik magyar induló, az 500 és 1000 méteren is rajthoz állt Knoch Viktor már a pénteki selejtezőkben búcsúzott a további küzdelmektől.

A rövid pályás gyorskorcsolyázók következő világkupaversenyére a jövő hét végén, Sanghajban kerül sor, ahol egyetlen magyarként Heidum indul majd.

Legfrissebb hírek

MotoGP: Bezzecchinek eltört a kulcscsontja

Egyéb autó-motor
36 perce

Haaland több gólt lőtt, Kane viszont adott gólpasszt is – infografikán a két világklasszis teljesítménye

Foci vb 2026
49 perce

Három lépésre a vb-címvédéstől az argentinok, a kapusuk még tartozik a nagy védéssel

Foci vb 2026
1 órája

A spanyolok üdvözölték Brad Pittet, a filmcsillag válaszolt – videó

Foci vb 2026
1 órája

Kálnoki-Kiss Attila: A TF-en képzett hallgatók jelentik a magyar sport aranyfedezetét

Egyéb egyéni
1 órája

Eladja a döntő gyepszőnyegét a FIFA

Foci vb 2026
1 órája

Beckham is kinézett az angolok edzésére

Foci vb 2026
1 órája

Haaland, Ödegaard – avagy mi a titka a norvég sikereknek?

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik