16 Cikk
Archiv cikkek
2008.12.15. 23:33

Övek vannak, ám előrelépés nincs

Nehézsúlyú vb-címmérkőzéshez talán méltatlan kihívóval, Hasim Rahmannal szemben a hetedik menetben aratott technikai K. O.-sikerével megvédte három világbajnoki övét Vladimir Klicsko. A királykategória gondjai persze az ukrán óriás 52. győzelmével sem oldódtak meg.

Döntetlennel ért véget az albérlet

A Schalke ellen hazai pályán elért 1–1-et követően a Hoffenheim visszavette a Bundesliga első helyét a Bayern Münchentől, s újonc létére őszi elsőként mehet téli pihenőre.
2007.01.14. 01:04

Háromból három

Csíkszereda–Ferencváros 7-2Csíkszereda–Fradi harmadszor, ezúttal is hazai sikerrel. A csíkiak a középszakaszbeli meccsen sem adtak esélyt a zöld-fehéreknek.
Kosárlabda
2003.10.19. 00:01

Nyerő cserék az Atomnál

Hat és fél perc telt el úgy, hogy a fehérváriak közül egyedül Fodor Gergely talált a gyűrűbe. Ez pedig kevés volt az Albacomptól. A sikerhez legalábbis édeskevés&
Kosárlabda
2003.03.08. 23:02

A padlóról állt fel az ASE

Egy gyors Lapov-dupla, azután egy ragyogó zsákolás Benczétől, végtére is a névjegyet illik hamar letenni. Sokak szerint az ország legjobb centerei a parketten, még szép, hogy óriások szerzik az első pontokat.
Kosárlabda
2002.12.07. 22:21

Czigler: a mezőny tetején

Hogy jelentőségét tekintve miért más egy hazai, illetve egy nemzetközi találkozó, az szombat este villámgyorsan kiderült. A paksiaknál tudniillik ott volt a csapatban Mészáros és Czigler. Emlékezhetünk rá, a két sérüléssel bajlódó válogatott el sem utazott Moszkvába, az ASE keddi fellépésére, ezzel szemben helyet kapott a kezdő ötösben a Kaposvár ellen.