7 Cikk
Archiv cikkek
2008.03.27. 00:32

Jó úton jár a csapat

Hat-hét érmet várt a csapattól az eindhoveni Európa-bajnokságon Kiss László szövetségi kapitány – nyolcat szereztek a versenyzők. A három arany-, három ezüst- és két bronzérem azt mutatja: a magyar válogatott jó úton jár.
2008.03.25. 07:04

Cseh a kontinens trónján

Két éremmel, egy arannyal és egy ezüsttel zárta a magyar csapat az eindhoveni kontinensbajnokságot: Cseh László Európa-rekorddal győzött 400 méter vegyesen, míg Kovács Emese országos csúcsot úszva végzett a második helyen 200 méter pillangón.
2008.03.23. 00:01

Nem történt semmi

Gyurta Dániel az ötödik helyen végzett az eindhoveni Európabajnokságon a 200 méteres mellúszásban. Ez a száraz tény. De mi van mögötte? Mit jelent ez az olimpia évében? Mit gondol minderről ő maga?
2008.03.21. 23:34

Cseh és Kis aranyérmes

Két aranyérem és egy második hely – így zárták a magyarok az eindhoveni Európa-bajnokság harmadik napját. Cseh László 200 vegyesen, Kis Gergő 800 gyorson győzött, míg Barta Nóra a műugrás egyméteres döntője után állhatott fel a dobogó második fokára.