Dzsudzsák meglepné Zimány Lindát

2011.03.23. 14:55
null
Dzsudzsák Zimány Lindának ajánlaná gólját (Fotó: Action Images)
Címkék
Dzsudzsák Balázs bombagóllal és hollandveréssel lepné meg kedvesét, Zimány Lindát, aki éppen a vb-ezüstérmes elleni hollandiai Eb-selejtező napján, kedden ünnepli 25. születésnapját.

„Ha minden a terv szerint alakul, két legyet üthetek egy csapásra – lelkendezett a sportszelep.hu-nak Dzsudzsák Balázs. – A sors úgy akarta, hogy a válogatott előtt álló fontos feladat éppen a kedvesem születésnapjával lesz egy időben. Rengeteget köszönhetek a hollandoknak, hiszen jórészt a bajnokságuk miatt lettem az, aki, mégis azon leszek, hogy elszomorítsam őket.”

Dzsudzsák kedvese, a modell-műsorvezető Zimány Linda március 29-én, kedden, a holland–magyar napján tölti be a 25-öt, de természetesen a pénteki, budapesti találkozót is a lelátón izgulja majd végig. „Gólt akarok lőni a Puskás Ferenc Stadionban vagy az Amsterdam ArenAban, és ha betalálok, a gólörömöm csakis Lindának fog szólni. Senki se lepődjön meg, a megszokott ünneplés helyett táncolni fogok, talán még éneklek is” – tette hozzá a PSV Eindhoven szélsője.

Dzsudzsák Balázs a magyar válogatott legutóbbi négy meccsén háromszor is betalált, San Marino és Finnország kapuját Eb-selejtezőn vette be, Litvániának barátságos meccsen piszkított oda. Zimány Lindával együtt várjuk a folytatást, Dzsudzsi!
Legfrissebb hírek

Csapó Miklós: Csakis pozitív emlékeket kötök a BVSC-s éveimhez

Vízilabda
14 perce

Együtt énekelték a Székely Himnuszt a Csíkszereda és a Sepsi szurkolói – videó

Minden más foci
19 perce

A Szuperkupadöntőn is ott volt a Ferencváros El-visszavágójának játékvezetője

Európa-liga
40 perce

Tóth Balázsék edzőjével késő este közölték: új kapus után kell néznie

Légiósok
50 perce

Olympique Marseille: feltámadás helyett őskáosz és csődközeli helyzet

Francia labdarúgás
1 órája

Laskawy Ferenc: Nagyszerű brigád jött össze a Ferencvárosnál

Jégkorong
1 órája

Eltört az arccsontja a Nyíregyháza támadójának, műteni kell

Labdarúgó NB I
1 órája

A 16 éves Pápai Olivér országos csúcsbeállítással, Sárkány Zalánnal együtt döntős 400 gyorson a vizes Eb-n

Úszás
2 órája