Valencia: az Arsenal és a Tottenham ajánlatát is visszautasították

2011.08.02. 16:56
Címkék
A spanyol labdarúgó-élvonalban szereplő Valencia világbajnok szélsőjét, Juan Matát az angol első osztályú Arsenal és Tottenham Hotspur is szerette volna szerződtetni, azonban mindkét klub ajánlatát visszautasították.

Mata édesapja, aki egyben az ügynöke is, úgy véli, nem ez volt az Arsenal utolsó próbálkozása, hogy átigazolja a szélsőt.

„A Valencia egyszerűen visszautasította az Arsenal ajánlatát, a klubvezetők némi gondolkodás után nemet mondtak az »ágyúsoknak«. A fiam így továbbra is a Valencia játékosa, de úgy vélem, a londoni klub még próbálkozni fog, nem ez volt az utolsó kísérlete Juan megszerzésére" – nyilatkozta Juan Mata édesapja, és hozzátette: az Internazionale is érdeklődik a 23 éves szélső iránt.

Legfrissebb hírek

Erdélyi Benedek: Ki kell használnunk a vetélytársak botlását

Labdarúgó NB I
14 perce

Gianni Merlo maradt az AIPS elnöke, Csisztu Zsuzsára szavazott a tagság negyede

Egyéb egyéni
49 perce

A Nemzeti Sport volt a legolvasottabb a sportmédiában a múlt héten is

Egyéb egyéni
57 perce

FÉRFI KÉZILABDA MAGYAR KUPA NÉGYES DÖNTŐ JÁTÉKSZABÁLYZATA 

Kézilabda
1 órája

Chivu viccelődött: közelebb léptünk a BL-induláshoz

Olasz labdarúgás
1 órája

Népsport: a 17 éves Bátorfi Csilla oktatta Európát

Népsport
1 órája

Heti program: kialakul a legjobb négy mezőnye a BL-ben és az El-ben, hétvégén NB I és angol rangadók

Bajnokok Ligája
1 órája

Magyar gól Lengyelországban, Portugáliában, Skóciában és Törökországban is – videók

Légiósok
1 órája
Ezek is érdekelhetik