Real: kidőlt az alapember, fontos meccseket hagy ki

2017.04.04. 13:26
Legalább három hétre harcképtelenné vált Raphaël Varane, a spanyol élvonalbeli Real Madrid labdarúgócsapatának védője. A francia játékos épp a hétvégi, Alavés elleni hazai győztes bajnokin (3–0) tért vissza sérüléséből, de csak 11 percet tudott a pályán tölteni, mert újabb sérülést szenvedett.

A La Ligában listavezető fővárosi klub közlése szerint Varane bal combjában sérült meg egy izom, ami miatt minimum három hetet kell kihagynia. Nagy csapás ez Zinédine Zidane számára, hiszen a 23 éves bekk alapembernek számított ebben a szezonban, 32 mérkőzésen lépett pályára eddig.

Varane biztosan kihagyja a szombati Atlético Madrid elleni városi derbit, valamint a Bayern München elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő mindkét felvonását és az április 23-i el Clásicót.