R. B. 2019.10.02 09:20 Frissítve: 2019.10.02 09:28

Real Madrid: hosszú időre kidőlt a BL-meccsen lecserélt védő

Térdsérülést szenvedett Nacho, a Real Madrid spanyol labdarúgója, akit az FC Bruges ellen 2–2-re végződő keddi Bajnokok Ligája-mérkőzés félidejében le kellett cserélni.

Megsérült Nacho, több hónapig nem játszhat (Fotó: AFP)

A spanyol élvonalbeli klub hivatalos tájékoztatása szerint Nacho jobb térdében megsérültek a szalagok.

Azt egyelőre nem tudni, pontosan mennyit kell kihagynia a Real Madridban nevelkedő 29 éves védőnek. Várhatóan legalább két-három hónapig nem számíthat rá Zinédine Zidane vezetőedző.

Nacho ebben az idényben három tétmérkőzésen lépett pályára a Realban, míg az előző évadban harminc meccsen jutott szóhoz.

A királyi gárda kedden óriási meglepetésre hazai pályán ikszelt belga riválisával – ráadásul úgy, hogy a vendégek két góllal vezettek a szünetben.

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT

Real Madrid–FC Bruges 2–2 (Segio Ramos 55., Casemiro 85., ill. Bonaventure 9., 39.)

Spanyol labdarúgás R. Gy.

Odahaza 2006 februárja után nyert ismét bajnokit a Mallorca a madridiak ellen.

2019.10.19 12:40:53

Spanyol labdarúgás T. I.

Marko Dmitrovics több bravúrt is bemutatott, de az Eibar igazán csak az első félidőben volt veszélyes.

2019.10.17 07:58:43

Spanyol labdarúgás nemzetisport.hu

A Barcelona argentin klasszisa úgy véli, a fiatal magyar játékos megérdemelten kapta meg a Puskás-díjat.

2019.10.15 09:01:17

Spanyol labdarúgás T. D.

Barcelonában és környékén óriási tüntetések vannak • Frenkie de Jong és Ernesto Valverde is megjárta.

2019.10.08 11:30:00

Spanyol labdarúgás R. B.

A szeptember elején kölcsönbe távozó Rafinhának is több barcás játékperc jutott, mint Rakiticnek…