Real Madrid: épphogy megérkezett, máris mehet a 60 milliós igazolás

T. M.T. M.
Vágólapra másolva!
2019.08.14. 10:55
null
Jovicsnak nem ment jól a felkészülés során (Fotó: AFP)
Spanyol sajtóhírek szerint a Real Madrid labdarúgócsapata máris kölcsönadná Luka Jovicsot, az Eintracht Frankfurttól 60 millió euróért igazolt támadót.

 

A Football Espana a Marcára hivatkozva írta meg, hogy Zinédine Zidane nem volt elégedett a 21 éves szerb csatárral a nyári felkészülés alatt, így könnyen lehet, hogy az új idényt nem a Real Madrid színeiben kezdi meg.

A spanyol sajtó szerint Zidane-nál még mindig Karim Benzema az első számú opció a középcsatár posztra, így Jovicsot ahelyett, hogy padoztatná, inkább kölcsönadná egy évre.

A felkészülés során Jovicsot középcsatárként, valamint Benzema támadópárjaként is alkalmazta a francia tréner, ám olyannyira nem ment jól a játék számára, hogy egy gól sem jött össze neki.

Legfrissebb hírek

Portugáliába igazolt a Ferencvárossal hírbe hozott védő – hivatalos

Minden más foci
22 órája

Kerkez Milos minden idők második legdrágább magyar játékosa lett

Légiósok
2025.06.26. 13:08

Az osztrák másodosztályba szerződött a legendás énekes fia

Minden más foci
2025.06.26. 12:10

A Liverpool és a Leverkusen megegyezett Quansah átigazolásáról – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.06.22. 19:09

Florian Wirtz klubrekordot jelentő összegért a Liverpoolhoz igazolt – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.20. 20:00

A Barcába távozó kapus helyére az Újpest volt játékosát szerződtette az Espanyol

Spanyol labdarúgás
2025.06.19. 17:31

Neymart BL-szereplők akarják?; az Arsenalnak a csatárvásárlással, a Lipcsének az edzőkereséssel vannak gondjai

Minden más foci
2025.06.17. 22:25

Sokallja a csatár árát az Arsenal, messze még a megegyezés

Angol labdarúgás
2025.06.17. 21:21
Ezek is érdekelhetik