Real: hihetetlen – újabb sérült játékos a középpályán

T. D.T. D.
2019.09.13. 14:56
null
Federico Valverde is az orvosi szobában kötött ki Madridban (Fotó: AFP)
A Real Madrid középpályása, Federico Valverde izomsérülés miatt nem lép pályára a királyi gárda Levante elleni mérkőzésén. Az még kérdéses, hogy a PSG elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen játszhat-e. 

 

A klub hivatalos közleménye szerint kisebb izomsérülésről van szó, melyet a Marca szerint a válogatott meccsek miatti szünet alatt szedett össze az uruguayi középpályás. Valverde így kihagyja a fővárosiak Levante elleni szombati mérkőzését, és a PSG elleni szerdai találkozón való részvétele is kérdéses.

Valverde eddig egyszer, a Villarreal elleni találkozón játszhatott az idényben – akkor is mindössze nyolc percet.

A Real Madridnál az utóbbi időben Luka Modric, Isco, Eden Hazard, James Rodríguez, Brahim Díaz és Rodrygo is megsérült, míg Marco Asensio szalagszakadás miatt hónapokig nem lesz bevethető.

SZEPTEMBER 14., SZOMBAT
SPANYOL LA LIGA

4. FORDULÓ
13.00: Real Madrid–Levante (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

Legfrissebb hírek

Raphinha vezérletével a Betis ellen is megőrizte hibátlan hazai mérlegét a Barcelona

Spanyol labdarúgás
9 órája

Antoine Griezmann gólpasszal búcsúzott a Metropolitanótól; Vinícius Júnior góljával nyert a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
11 órája

Királyi összeomlás – Cselőtei Márk publicisztikája

Spanyol labdarúgás
2026.05.16. 23:10

Robert Lewandowski az idény végén távozik a Barcelonától – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.05.16. 13:33

Mbappé: Arbeloa azt mondta, negyedik számú támadó vagyok

Spanyol labdarúgás
2026.05.15. 09:32

Tét nélküli meccsen, szurkolói tiltakozás közepette verte a már kiesett Oviedót a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
2026.05.14. 23:24

Nem bírt egymással a Rayo és a Valencia, döntetlen a Girona–Real Sociedadon is

Spanyol labdarúgás
2026.05.14. 22:06

Nem lesz meg a 100 pontos bajnokság a Barcelonának

Spanyol labdarúgás
2026.05.13. 23:15
Ezek is érdekelhetik