Real: első labdaérintésével kiborította a szurkolókat az új igazolás

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.07.11. 17:57
Mint arról beszámoltunk, a Real Madrid szerződtette a városi rivális Atlético francia védőjét, Theo Hernándezt. A blancók a minap be is mutatták a futballistát, aki első labdaérintésével a királyiak mezében rögtön címlapokra került. Csak nem úgy, ahogy szerette volna.

A francia U-válogatott játékos a szokásoknak megfelelően kifutott a Santiago Bernebéu Stadion gyepére, ahol a kamerák előtt dekázgatott egy kicsit.

A „kicsit” jelzőt itt lehet szó szerint érteni, a fiatal futballista ugyanis megállt hét labdaérintésnél, és ez a szám is nehezen jött össze.

Tény, őt nem a Ronaldinhót megszégyenítő trükkjei miatt igazolta a Real Madrid, de ezzel a bemutatkozással azért meglepett egy-két drukkert, annyi biztos.

Legfrissebb hírek

Videó: így jutott Görögország ellen Eb-döntőbe a női pólóválogatott

Vízilabda
2 órája

Elmaradt az újabb Albacete-bravúr, a Barcelona jutott a Király-kupa elődöntőjébe

Spanyol labdarúgás
12 órája

Muriqi vezérletével a Mallorca legyőzte a Sevillát

Spanyol labdarúgás
2026.02.02. 23:01

Svéd védő érkezett a Juventushoz, Tonali mégsem igazolt az Arsenalhoz – lezárult a téli transzferpiac az elitligákban

Minden más foci
2026.02.02. 20:59

La Liga: Lookman már orvosin az Atletinél – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.02.02. 16:00

A Real Sociedad közel volt a győzelemhez, de a Bilbao a 88. percben egyenlített a baszk derbin

Spanyol labdarúgás
2026.02.01. 23:11

La Liga: a Betis fordított a Valencia ellen, és már ötödik

Spanyol labdarúgás
2026.02.01. 18:28

A Rayo nyerhetett volna, de megroppant a Real Madrid nyomásától

Spanyol labdarúgás
2026.02.01. 16:18
Ezek is érdekelhetik