Real: Bale megint idő előtt távozott a Bernabéuból – kép

T. D.T. D.
2020.02.06. 22:16
Gareth Bale megint idő előtt hagyta el a stadiont (Fotó: AFP)
A Real Madrid walesi játékosa, Gareth Bale ismét idő előtt távozott csapata mérkőzéséről – ezúttal a Real Sociedad elleni vesztes Király-kupa-találkozó közben döntött úgy, hogy inkább hazamegy.

Bale sérülés miatt nem léphetett pályára a találkozón, ám a lelátóra azért felült – a 82. percben, 4–1-es baszk előnynél azonban autójával kihajtott a stadion parkolójából, s ezt az AS munkatársa rögzítette is.

A walesi így lemaradt csapata két góljáról, amivel 3–4-re módosult az állás, ám egyenlíteni már nem tudtak a királyiak.

Bale 2019 januárjában egy bajnoki mérkőzésen hagyta el idő előtt az arénát, akkor szintén a Real Sociedad volt az ellenfél – sőt, a baszk gárda akkor is legyőzte a fővárosiakat. Az AS szerint korábban további három alkalommal csinált ilyet a szélső.

Diario AS on Twitter

Bale se fue en el 82', con el Madrid luchando por remontar El marcador era de 1-4 https://t.co/oEN4jW9RDq

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ

REAL MADRID–REAL SOCIEDAD 3–4 (0–1)
Madrid, Santiago Bernabéu Stadion. Vezette: Antonio Mateu Lahoz
Real Madrid: Areola – Nacho, Éder Militao, Sergio Ramos, Marcelo – F. Valverde (Rodrygo, 76.), Kroos, James Rodríguez (Modric, a szünetben) – B. Díaz (Jovics, 76.), Benzema, Vinícius Júnior. Vezetőedző: Zinédine Zidane
Real Sociedad: Remiro – Gorosabel, Elustondo, Le Normand, Monreal – Zubeldia – Januzaj (Barrenetxea, a szünetben), Ödegaard (A. Guevara, 65.), Merino, Oyarzabal – Isak (Munoz, 70.). Vezetőedző: Imanol Alguacil
Gólszerző: Marcelo (59.), Rodrygo (81.), Nacho (93.), ill. Ödegaard (22.), Isak (54., 56.), Merino (69.)
Kiállítva: Gorosabel (95.)