La Liga: Rakitic a Barcelonától visszatérhet Sevillába

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2020.08.02. 13:43
null
Menni vagy nem menni: az itt a kérdés (Fotó: AFP)
Sajtóértesülés szerint visszatérhet Sevillába a világbajnoki ezüstérmes Ivan Rakitic, a Barcelona labdarúgója.

 

A Marca arról írt, hogy a katalán klub hajlandó tízmillió euróért elengedni a horvát-svájci kettős állampolgársággal rendelkező középpályást. A sportnapilapban közzétett állásfoglalásban az is szerepel, hogy a Barca tiszteletben tartja a 32 éves játékos szándékait, aki mindig példamutató fegyelemmel és odaadással szolgálta az egyesületet.

Rakitic májusban többször is sérelmezte, hogy a Barca vezetősége nem vetett véget a távozásával kapcsolatos híreszteléseknek.

A Svájcban született klasszis az FC Baselben kezdte profi pályafutását, majd a Schalkét és 2011-től a Sevillát erősítette, mielőtt 2014-ben Barcelonába szerződött. A közelmúltban bejelentette, hogy szívesen visszatérne Sevillába, ahol megismerkedett a feleségével.

Legfrissebb hírek

Enrique Guardiolát előzte, Haaland Cristiano Ronaldo nyomdokaiban a BL történetének leggólgazdagabb játéknapján

Bajnokok Ligája
17 órája

Ötgólos BL-győzelemmel hangolt a Barcelona a vasárnapi el Clásicóra

Bajnokok Ligája
2025.10.21. 20:39

A Real Madrid megfellebbezte a tengerentúlon sorra kerülő Barca-meccset

Spanyol labdarúgás
2025.10.21. 18:53

Nagyot zuhant a Liverpool, élre állt a címvédő BL-erősorrendünkben

Bajnokok Ligája
2025.10.21. 11:28

A 93. percben született Araújo-góllal nyert a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2025.10.18. 18:10

Hiába a korai vezetés, a Mallorca tíz perc alatt lerendezte a Barca-verő Sevillát

Spanyol labdarúgás
2025.10.18. 16:29

Férfi kézi BL: négy magyar góllal verte meg a Wisla Plock a PSG-t

Kézilabda
2025.10.15. 22:20

Frenkie de Jong hosszabbított a Barcelonával – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.10.15. 14:15
Ezek is érdekelhetik