La Liga: hová lőtte a büntetőt a Real korábbi játékosa? – videó

2016.09.24. 14:58
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában az Eibar hazai pályán 2–0-ra legyőzte a 24. perctől emberhátrányban játszó Real Sociedadot.

A vendéglátók már a 25. percben megszerezhették volna a vezetést, amikor Aritz Elustondo kezezése – és kiállítása – után tizenegyeshez jutottak, ám a Real Madrid korábbi középpályása, Pedro León az égbe lőtte a labdát. Pedro León az égbe lőtte a labdát.

PEDRO LEÓN TIZENEGYESE

A második félidőben a királyiak másik volt játékosának, Asier Illarramendinek sem volt szerencséje, hiszen a lábáról a saját kapujába pattant a labda, ezzel az Eibar előnyhöz jutott, majd a Manchester Unitedet is megjáró Bebé duplázta meg a házigazdák előnyét. A portugál szélső 25 méterről, 122 km/h-val bombázott a San Sebastian-iak kapujába.

A Real Sociedad a harmadik első osztályú meccsét is elveszítette az Eibar vendégeként az Ipuruában.

SPANYOLORSZÁG, LA LIGA
6. FORDULÓ

Eibar–Real Sociedad 2–0 (Illarramendi 57. – öngól, Bebé 66.)
Sporting Gijón–Barcelona 0–5 (L. Suárez 29., Rafinha 32., Neymar 81., 88., Turan 85.)
Athletic Bilbao–Sevilla 3–1 (San José 27., Balenziaga 66., Aduriz 90., ill. Nasri 55.)
Las Palmas–Real Madrid 2–2 (Tana 38., Araújo 85., ill. Asensio 33., Benzema 67.)

1. Real Madrid 6 4 2 15–6 +9 14
2. Barcelona 6 4 1 1 19–6 +13 13
3. Athletic Bilbao 6 4 2 9–6 +3 12
4. Sevilla 6 3 2 1 11–9 +2 11
5. Las Palmas 6 3 1 2 14–11 +3 10
6. Eibar 6 3 1 2 8–6 +2 10
7. Atlético Madrid 5 2 3 11–2 +9 9
8. Villarreal 5 2 3 6–3 +3 9