La Liga: az Eibar jött, látott, majd kiütötte a Valenciát

2017.02.04. 22:35
Az Eibar idegenben sima, 4–0-s győzelmet aratott a Valencia felett a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában.

Ezt követően már nem volt sok esélye a Valenciának: Adrián az első félidő végén tizenegyesből duplázta meg az előnyt, majd Enrich még egyszer betalált, illetve Dani García is feliratkozott a gólszerzők közé.

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ

Valencia–Eibar 0–4 (S. Enrich 28., 77., Adrián 45+3. – 11-esből, Dani García 57., )

KORÁBBAN
Málaga–Espanyol 0–1 (Piatti 17.)
FC Barcelona–Athletic Bilbao 3–0 (Paco Alcácer 18., Messi 40., Al. Vidal 67.)
Atlético Madrid–Leganés 2–0 (F. Torres 15., 51.) Sergio Enrich fejesével korán megszerezte a vezetést, majd ha ez nem lett volna elég, emberhátrányba is került a hazai csapat, miután Carlos Solert kiállította a játékvezető.