La Liga: az Atlético nem bírt jó formában lévő vendégével

2017.10.28. 20:27
Döntetlenre (1–1) végződött az Atlético Madrid és a Villarreal szombat esti fővárosi mérkőzése a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában.

Sokáig minden a fővárosiak tervei szerint alakult: sorozatban a kilencedik bajnokijuk első félidejét is lehozták kapott gól nélkül, majd a fordulás után Antoine Griezmann remekül, ösztönösen jobbra tett labdájából Ángel Correa bevágta a vezető gólt is.Ángel Correa bevágta a vezető gólt is.

Egy kis stat: Correa a negyedik gólját szerezte a szezonban, az elmúlt kiírásban 31 forduló kellett neki ugyanekkora terméshez.

A hajrában azonban villantak a vendégek: egy szögletet követően Carlos Bacca befejelte a pontot érő egyenlítő gólt.

Az Atlético továbbra is veretlen, és bár a Villarrealnak nem jött össze egyhuzamban a negyedik bajnoki győzelem, a mostani iksz nyomatékosítja: jó formában van.

Egy kis stat: Griffa, Godín és Perea után Filipe Luis a negyedik légiós, aki 200 bajnoki mérkőzésig jutott az Atléti kötelékében.