La Liga: a ráadásban kapott ki az Alavés Eibarban

2018.11.04. 14:00
Manu García góljával még az Alavés vezetett (Fotó: AFP)
Sorozatban aratott három győzelme után 2–1-es vereséget szenvedett a Deportivo Alavés az Eibar otthonában a spanyol  labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

A La Liga élmezőnyében lévő vendégek már a 4. percben megszerezték a vezetést: előreívelt szabadrúgást követően Manu García közelről fejelte a labdát a kapuba 0–1.

A 24. percben Rubén Duarte kapott piros lapot a vendégektől, de az Eibar ezt nem tudta kihasználni, sőt a 62. percben a létszám kiegyenlítődött, ugyanis Pablo de Blasist is kiállította a játékvezető.

A 69. percben sikerült az egyenlítés Marc Cucurella a tizenhatos bal oldaláról nem középre ívelt, hanem visszagurította a labdát Joan Jordánnak, aki egy igazítás után, 17 méterről nagy gólt lőtt 1–1.

És még nem volt vége, a 91. percben Jordán jobb oldali szöglete utánPape Diop fejelt védhetetlenül a léc alá 2–1.