nemzetisport.hu 2018.10.26 23:08 Frissítve: 2018.10.26 23:22

La Liga: a hosszabbításban mentett pontot a Valladolid

Egy egyes döntetlent játszott a Valladolid és az Espanyol a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában.

Diego López a 92. percben kapitulált (Fotó: AFP)

Az Espanyol a 20. percben szerzett vezetést Valladolidban, miután a félpályánál megszerzett labda Borja Iglesiashoz került, aki 22 méterről a bal felső sarokba bombázott (0–1). A vendégek egészen a 92. percig győzelemre álltak, ekkor a Valladolid olasz támadója, Daniele Verde végzett el egy szabadrúgást, Diego López pedig mozdulni sem tudott a bal kapufa mellett hálóba vágódó labdára (1–1).

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ

Valladolid–Espanyol 1–1 (Verde 92., ill. B. Iglesias 20.)

Spanyol labdarúgás KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Ha nincs Suárez és Dembélé sérülése, lehet, hogy az U19-es csapatnál marad, most viszont hétről hétre rekordokat dönt Barcelonában.

2019.09.14 12:02:20

Spanyol labdarúgás T. D.

A Valencia ellenállása a fordulás után tört meg • Frenkie de Jong megszerezte első gólját.

2019.09.14 12:55:02

Spanyol labdarúgás BACSKAI JÁNOS

Remekül harcolt a Levante, amelyben két Real-nevelés is betalált, kellett a madridi sikerhez egy Courtois-bravúr is.

2019.09.12 11:45:36

Spanyol labdarúgás R. B.

A Barca zsenije szeretne újra együtt futballozni Neymarral. Sokáig akar Barcelonában maradni, de trófeákat akar nyerni.

2019.09.09 23:23:28

Spanyol labdarúgás CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A szenzációból és hírversenyből élők méltóságteljes visszafogottságának tükrében még gyomorforgatóbb, ami a Xana Enrique eltávozása utáni első spanyol válogatott mérkőzés, a bukaresti román–spanyol Európa-bajnoki selejtezőt megelőzően történt.