Király-kupa: egy bankár a harmadik ligás kiscsapat nyerőembere

2012.01.11. 18:21
Címkék
A spanyol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Mirandés hatalmas meglepetésre a nyolcaddöntőben kiverte a Király-kupából az élvonalbeli Racing Santandert – korábban pedig a Villarrealt –, s nyilvánosságra hozták, hogy a siker egyik letéteményese, Pablo Infante bankárként is dolgozik.

Infante bankigazgatóként dolgozik, illetve a harmadik ligás Mirandés csatára is. A spanyol támadó a Racing Santander elleni nyolcaddöntő mindkét felvonásán betalált, ezzel segítette csapatát a 3–1-es sikerhez.

A Mirandés története során még soha nem jutott be a Király-kupa negyeddöntőjébe, most a Córdoba–Espanyol összecsapás győztese vár rá a legjobb nyolc között.

Legfrissebb hírek

NB II: Videoton FC Fehérvár–HR-Rent Kozármisleny

Labdarúgó NB II
2 perce

A Ferrari magára vállalta a felelősséget; Hamilton a legrosszabbra számít a hungaroringi időmérő után

F1
15 perce

Tour de France: dráma, könnyek és fordulat a királyetapon

Kerékpár
42 perce

A versenyképesség megőrzése a legfőbb cél az élvonal aranyérmesénél

Labdarúgó NB I
46 perce

Bánáti Kevin tudja, a bajnokcsapattól mindenki győzelmet vár

Európa-konferencialiga
48 perce

Bondár Anna ismét bejutott a hamburgi döntőbe

Tenisz
1 órája

Kiderült, hogy kik képviselik a magyar színeket a Hungarian Darts Trophyn

Egyéb egyéni
1 órája

Sike József aranyérmes az 50 méteres 40 vegyes számban a mozgócéllövő-vb-n

Egyéb egyéni
1 órája