Malcom jól helyettesítette Messit, de inkább a Real örülhetett

2019.02.06. 20:50
Malcom fontos gólt szerzett (Fotók: AFP)
Malcom egyenlítette ki Lucas Vázquez korai találatát: semmi sem dőlt el a spanyol Király-kupa elődöntőjének első mérkőzésén a Barcelona és a Real Madrid között, visszavágó a hónap végén.

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
Barcelona–Real Madrid 1–1(Malcom 57., ill. L. Vázquez 6.)
Barcelona,Camp Nou, 92 008 néző.V:Matéu Lahoz

ONLIVE KÖZVETÍTÉS, ÉRDEKESSÉGEK, STATISZTIKÁK ITT!

Félve vagy reménykedve, de minden szem a kispadokat kereste a Barcelona és a Real Madrid legújabb el Clásicója előtt: a hazaiaknál Lionel Messi sérülése miatt cseresorba szorult. Volt idő végigsóhajtani a madridi kispadon is, majd megszámolni, hogy Isco, Thibaut Courtois, Nacho, Gareth Bale, Dani Ceballos, Marco Asensio és Casemiro játékjogainak összértéke 420 millió euró. Jó kis pad...

A kezdőben ott volt Vinícius Junior, aki elpuskázott az első félidőben két nagy ziccert, de főszerepet vállalt az első gól előkészítésében, és mint a statisztikusok gyorsan felhívták rá a figyelmet: ha Lucas Vázquez betalált, soha nem kapott ki a Real (16 siker, 3 döntetlen). 0–1

Vendégöröm
Vendégöröm

Nem tudjuk, mi a helyzet az Ivan Rakitic által a lécre fejelt labdákkal, de egy ilyet is láthattunk, a lehetőséget Malcom teremtette a horvát számára, előbbi Messi helyett szervezte szélről a támadásokat, és elvégezte a kapuközeli szabadrúgásokat is. És ő egyenlített, már a második félidőben, a kapufáról elé pattanó labdát a hálóba emelve. 1–1

Jó lövés...
Jó lövés...

Az utolsó harminc percre beállt a Messi, Arturo Vidal, illetve a Casemiro, Gareth Bale kettős, de ez sem emelt a mérkőzés színvonalán, visszaállt teljesen a Real (egy helyzetét Bale elügyetlenkedte), a hazai támadásokból meg hiányzott már a kreativitás.