Barcelona: megegyeztek a Bayern középpályásával – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.08.02. 17:34
null
Arturo Vidal nagyon közel áll ahhoz, hogy a Barcelonába igazoljon (Fotó: AFP)
A nemzetközi sportsajtóban az elmúlt órákban futótűzként terjedt el a hír, hogy az FC Barcelona labdarúgócsapatának vezetői szóban megegyeztek a Bayern München középpályásával, Arturo Vidallal. A 31 éves chileit akkor vennék meg a katalánok, ha nem sikerülne megszerezniük Adrien Rabiot-t a Paris Saint-Germaintől.

 

A Sport információi szerint a Barcelona 30 millió eurót fizetne Vidalért, aki nem fér bele Niko Kovac, a Bayern új vezetőedzője elképzeléseibe, ezért a nyáron minden bizonnyal távozik. Eddig úgy tűnt, hogy visszatér a Serie A-ba – amelyben négy évet már eltöltött a Juventus játékosaként –, és az Internazionaléhoz szerződik, most azonban fordulatot vett az ügye.

A chilei futballista állítólag mindenben megegyezett a Barcelonával és a héten orvosi vizsgálatra érkezik a katalánokhoz, de nem biztos, hogy a gránátvörös-kékek át is igazolják. A Barcánál ugyanis továbbra is a PSG labdarúgója, Adrien Rabiot az első számú célpont a középpálya megerősítésére, ezért Vidal szerződtetését csak akkor véglegesítenék, ha már biztossá válik, hogy nem tudják megszerezni a franciát.

A Barcelona Paulinho távozása után mindenképpen szeretne még vásárolni egy támadásban és védekezésben is hasznos középpályást. Rabiot és Vidal mellett állítólag Paul Pogba neve is szerepel a jelöltek listáján, de a Manchester United játékosának átigazolására kicsi az esély.

Legfrissebb hírek

Raphinha és Yamal gólja döntött, a Barca nyert az 50 percet tíz emberrel játszó Villarreal otthonában

Spanyol labdarúgás
4 órája

Nem történt csoda Heidenheimben, négy gólt szerezve diadalmaskodott a Bayern

Német labdarúgás
7 órája

A Villarreal elleni rangadón menetelhet tovább a Barcelona

Spanyol labdarúgás
17 órája

Négyet vágott a PSG a Francia Kupában, Dembélé immár egyedül gólkirály az Enrique-érában

Francia labdarúgás
2025.12.20. 23:12

PSG: kéztörést szenvedett az Interkontinentális Kupa orosz hőse

Francia labdarúgás
2025.12.19. 14:22

IFFHS: a PSG első francia klubcsapatként nyert sorozatban három tizenegyespárbajt a nemzetközi porondon

Minden más foci
2025.12.18. 13:16

A PSG orosz kapusának minden meze elkelt

Francia labdarúgás
2025.12.18. 12:49

Az Anadolu Efes meglepetésre 23 ponttal legyőzte a Zalgiris Kaunast a kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.12.17. 23:30
Ezek is érdekelhetik