Barca: hiába jöttek az ajánlatok, Griezmann nem eladó!

2020.04.06. 14:50
null
Úgy néz ki, Griezmann marad Barcelonában (Fotó: Blaugrana France/Twitter)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő FC Barcelona vezetősége elzárkózott attól, hogy eladja francia csatárát, Antoine Griezmannt, akiért ajánlatot tett az Internazionale és a Paris Saint-Germain is.

 

A katalán klub elutasító válaszáról a Marca adott hírt hétfőn. Korábban a Sport című spanyol lap azt írta, hogy az FC Barcelona a nyár folyamán kész megválni a 29 éves Griezmanntól, akinek vételárát 100 millió euróban jelölték meg.

A madridi sportlap szerint a megtartása mellett érvelők abban bíznak, hogy Griezmann-nak – a vártnál gyengébb első idénye után – sikerül teljes mértékben beépülnie a csapatba.

A francia válogatottal világbajnok és Eb-ezüstérmes labdarúgó 2019 nyarán az Atlético Madridtól 120 millió euróért érkezett a Barcához. A La Liga küzdelmeinek félbeszakításáig 37 tétmeccsen játszott, s 14 gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: az Arsenal és a PSG is három gólt kapva szenvedett vereséget spanyol ellenfelével szemben

Angol labdarúgás
3 órája

Szalah megérkezett Trabzonba, célegyenesben a Diomandé-üzlet – ez történt szerdán a transzferpiacon

Minden más foci
4 órája

Döntetlennel zárult a milánói derbi Perthben

Olasz labdarúgás
11 órája

Újabb nagy fogás az Ajaxnál, Ter Stegen érkezett – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.08.04. 10:30

Kivagy, ha sikeréhes vagy? Kapd elő José Mourinhót!

Spanyol labdarúgás
2026.08.03. 14:46

Gakpo lehet a Tottenham következő „bomba igazolása” – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.08.03. 12:11

Cseh válogatott kapust szerződtetett a Newcastle United

Angol labdarúgás
2026.08.03. 11:13

Randal Kolo Muani visszatért a Juventusba, Alajbegovic is érkezett – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.08.02. 20:30