Barca: Zubizarreta távozása után technikai bizottság jött létre

MTI MTIMTI MTI
2015.02.12. 16:37
A Barcelona labdarúgóklub úgynevezett technikai bizottságot hozott létre, hogy segítse Luis Enrique vezetőedző munkáját.

A testület egyik tagja Ariedo Braida, az AC Milan korábbi sportigazgatója, aki 1986 és 2013 között szolgálta az olasz klubot. Mellette Carles Rexach, a katalánok korábbi játékosa és trénere, Jordi Mestre alelnök és Javier Bordas klubigazgató kapott helyet a testületben, amely a tervek szerint szorosan együttműködik majd Enriquével.

A bizottságot azok után hozta létre az egyesület, hogy január elején megvált sportigazgatójától, Andoni Zubizarretától. A korábbi kapusnak többek között azért kellett távoznia, mert a nemzetközi szövetség (FIFA) az utánpótláskorú labdarúgók szerződtetésével kapcsolatos szabálytalanságok miatt egy évre kizárta az átigazolásokból a Barcelonát, továbbá az előző idényben nem sikerült megerősítenie a védelmet, s így trófea nélkül maradt a csapat.

Legfrissebb hírek

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 01:39

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok

Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

A La Masia kertjében pihen Kubala szobra, de visszakerül a Camp Nou elé

Spanyol labdarúgás
2026.06.18. 09:25

Diego Maradona és Lionel Messi aláírt meze is látható Kecskeméten

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 09:19

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.06.14. 11:42

Van Persie a spanyolok útjába repült; belga fricska Maradonáéknak – vb-videók

Minden más foci
2026.06.13. 10:37

A Barcelona nem vásárolja meg Rashford játékjogát – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 20:20

A Barcelona bejelentette az angol vb-kerettag szerződtetését

Spanyol labdarúgás
2026.05.29. 21:32
Ezek is érdekelhetik