Barca: a Juve sportigazgatója elárulta, lemondtak Suárezről

T. D.T. D.
2020.09.20. 22:18
null
Luis Suárez – egyelőre – marad Barcelonában (Fotó: AFP)
A Juventus sportigazgatója, Fabio Paratici elárulta, az olasz csapat lemondott arról, hogy megszerezze a Barcelona támadóját, Luis Suárezt.


Mint ismert, Suárez a napokban Olaszországban járt, hogy az olasz útlevél megszerzéséhez szükséges nyelvvizsgáját letegye. Nem is a teszteredményével volt gond – Paratici a Juve Sampdoria elleni mérkőzése előtt a Sky Sportsnak elárulta, Suárez más ok miatt került le a Juve bevásárlási listájáról.

„A Barcelona csatára nincs a listánkon az útlevél megszerzését érintő bürokratikus ügyintézés időtartama miatt. Suárez nem volt közel a Juventushoz, mert amikor lehetőség lett volna az átigazolására, információt gyűjtöttünk, amely során kiderült, hogy az állampolgárság megszerzése nem kis akadály. Nem volt lehetőség az ügyintézés idejének csökkentésére, így le kellett mondanunk a játékosról.”

Így egyelőre marad Barcelonában az uruguayi, de továbbra is kérdéses a sorsa – a hírek szerint az Atlético Madrid is szívesen vinné.

Legfrissebb hírek

David Soria két tizenegyest is kivédett, mégis kikapott a Getafe a Levantétől

Spanyol labdarúgás
6 órája

Legyőzte a Laziót, nyolc pontra a kiesőzónától a Fiorentina

Olasz labdarúgás
7 órája

Lamine Yamal: Megígérjük, hogy ha kiesünk is, a végsőkig küzdeni fogunk, még nincs vége

Bajnokok Ligája
11 órája

Bilbaóban nyert a Villarreal, s négy ponttal előzi meg az Atléticót a dobogón

Spanyol labdarúgás
2026.04.12. 23:09

Négy meccsen a harmadik győzelmét aratta az Oviedo, van még remény a bennmaradásra

Spanyol labdarúgás
2026.04.12. 20:30

„Barcelona a miénk!” – Yamal odaszúrt a városi riválisnak a derbi után

Spanyol labdarúgás
2026.04.12. 13:10

Négy gólt szerzett a Barcelona a városi derbin, már kilencpontos előnnyel vezeti a tabellát

Spanyol labdarúgás
2026.04.11. 23:00

Serie A: az Udinese idegenben ütötte ki az AC Milant

Olasz labdarúgás
2026.04.11. 20:07
Ezek is érdekelhetik