Spanyol Kupa: a Valencia és a Getafe bejutott az elödöntőbe

2008.01.30. 23:18
Bár a Valencia és a Getafe is vereséget szenvedett a Spanyol Kupa negyeddöntőjének visszavágóján, mindkét csapat bejutott a legjobb négy közé.
A Valencia 1-0-ra nyert az első meccsen a sokáig tíz emberrel játszó fővárosiak ellen, most egy góllal kikapott Madridban, de miután idegenben két gólt lőtt, bekerült az elődöntőbe.Az első húsz percben az Atletico kétgólos előnyt szerzett, ám ezt még a félidő végéig kiegyenlítette Ronald Koeman csapata. A 60. percben Esprin hiába szerezte meg a harmadik madridi gólt, ezt nem követte folytatás.A Getafe is idegenben lőtt góllal jutott tovább, mert hiába kapott ki 2-1-re Mallorcán, hazai pályán korábban 1-0-ra diadalmaskodott.
Spanyol Kupa, negyeddöntő, visszavágók:
Atletico Madrid - Valencia 3-2 (Miguel 9.-öngól, Agüero 18., Esprin 60. ill. Santana 27.-öngól, Mata 35.)
Tj: a Valencia 3-3-mal, idegenben lőtt góllal
Mallorca - Getafe 2-1 (Ibagaza 7.-11-es, Arango 55. ill. Granero 81.)
Tj: a Getafe 2-2-vel, idegenben lőtt góllal