Női röplabda Extraliga: három játszmában nyert a Kaposvár

MTI MTIMTI MTI
2019.10.17. 21:16
A Kaposvár 3:0-ra győzött a Haladás vendégeként a női röplabda Extraliga csütörtöki mérkőzésén.

NŐI RÖPLABDA EXTRALIGA
Hungast Haladás–1. MCM-Diamant Kaposvár 0:3
(–14, –19, –19)

Szombathely, 250 néző. Vezette: Tillmann, Adler
HALADÁS: Wallner 5, Vacsi 5, Miranda 6, Cicic 3, Császár 9, Pickering 5. Csere: Lojen (liberó), Péteri. Edző: Leiszt Máté
KAPOSVÁR: TÁLAS 9, Matics 6, Szipics 6, Klisura 13, SZŰCS 12, Djurics 7. Csere: SZPIN (liberó), Németh Zs., Kalmár, Horváth A. 1. Edző: Szasa Nedeljkovics
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 1:7, 11:16, 13:20. 2. játszma: 7:3, 15:9, 17:17. 3. játszma: 7:7, 8:13, 15:21.
Leiszt Máté:
– Bosszús vagyok, mert a Kaposvár ugyan megérdemelten nyert, de azt játszotta, amire készültünk, és nem voltunk taktikailag fegyelmezettek. Hiányzott a játékunkból az agresszivitás, így nem is lehetett más a végeredmény.
Szasa Nedeljkovics: – Az első pillanattól látszott, hogy győzni jöttünk Szombathelyre. A játékunk megfelelő volt, bár mivel az első szettet túl könnyen nyertük meg, egy kicsit kiengedtünk. A második játszmában 15:10-ig hiba nélkül játszott a Haladás, utána viszont már végig mi irányítottuk a játékot, egy pillanatig sem volt kérdéses a győzelmünk.