Férfi röplabda NB I: mégis indul a Kecskemét

2019.07.13. 20:12
Az egy hónappal ezelőtti bejelentés ellenére a Kecskeméti RC férfi röplabdacsapata mégis elindul a következő idény versenysorozataiban.

A Kecskeméti Röplabda Kft. szombaton a klub közösségi oldalán arról számolt be, hogy a csapat a következő évadban a felnőtt NB I-ben és a Magyar Kupában is szerepelni fog.

Ehhez egyelőre csak annyit tettek hozzá, hogy a klubot érintő változásokról és a játékoskeretről sajtótájékoztatón, illetve a világhálón adnak majd tájékoztatást a közeljövőben.

Kádár László tulajdonos-klubelnök június 14-én jelentette be, hogy a következő idényben egyik hazai versenysorozatban sem indítja Magyar Kupa-címvédő csapatát.

A Kecskemét együttese háromszoros bajnok (1983, 1987, 2014), a hazai kupasorozatot pedig négy alkalommal (1983, 1988, 2014, 2019) nyerte meg.

Legfrissebb hírek

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
18 órája

Röplabda: Szabó Vilmos az olasz élvonalba igazolt

Röplabda
2026.06.21. 15:55

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

A Csíkszereda bejelentette Szabó Alex szerződtetését – hivatalos

Légiósok
2026.06.15. 12:25

Férfi röpi: Toronyai Miklós lett a Pénzügyőr SE vezetőedzője

Röplabda
2026.06.10. 19:45

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 18:44

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47

Csíkszereda: a héten érkezik Szabó István első, magyarországi igazolása – NS-infó

Minden más foci
2026.06.08. 15:52
Ezek is érdekelhetik