Az egy hónappal ezelőtti bejelentés ellenére a Kecskeméti RC férfi röplabdacsapata mégis elindul a következő idény versenysorozataiban.
A Kecskeméti Röplabda Kft. szombaton a klub közösségi oldalán arról számolt be, hogy a csapat a következő évadban a felnőtt NB I-ben és a Magyar Kupában is szerepelni fog.
Ehhez egyelőre csak annyit tettek hozzá, hogy a klubot érintő változásokról és a játékoskeretről sajtótájékoztatón, illetve a világhálón adnak majd tájékoztatást a közeljövőben.
Kádár László tulajdonos-klubelnök június 14-én jelentette be, hogy a következő idényben egyik hazai versenysorozatban sem indítja Magyar Kupa-címvédő csapatát.
A Kecskemét együttese háromszoros bajnok (1983, 1987, 2014), a hazai kupasorozatot pedig négy alkalommal (1983, 1988, 2014, 2019) nyerte meg.
Legfrissebb hírek

Röplabda: Szabó Vilmos az olasz élvonalba igazolt
Röplabda
2026.06.21. 15:55

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

Férfi röpi: Toronyai Miklós lett a Pénzügyőr SE vezetőedzője
Röplabda
2026.06.10. 19:45
Ezek is érdekelhetik




