B. L. 2019.12.02 22:50 Frissítve: 2019.12.02 23:49

Serie A: szebbnél szebb gólok, óriási fordítás, 96. perces győztes találat

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójában a Sampdoria hiába vezetett kétszer is két góllal, végül 4–3-ra kikapott a Cagliari otthonában.

A vendégek Quagliarella bombaerős büntetőjével szereztek vezetést az első félidő hajrájában, majd Gastón Ramírez lőtte ki nehéz helyzetből a hosszú felsőt a második elején.

A 69. percben indult be az igazi móka, előbb Nainggolan lőtte ki 25 méterről a bal alsót, de Gabbiadini átadása után Quagliarella akrobatikus mozdulattal visszaállította egy perccel később a közte kettőt (1–3).

A Cagliari azonban ekkor sem adta fel, Joao Pedro a 74. percben finom mozdulattal, majd két perccel később estében talált a kapuba, így gyorsan egyenlített a házigazda (3–3).

A csattanó a 96. percben jött el, Pellegrini beadása után Cerri fejese a lécről a kapuba pattant, így győzött a Cagliari, s ezzel visszavette a negyedik helyet a tabellán (4–3)!

A GYŐZTES GÓL

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
Cagliari–Sampdoria 4–3 (Nainggolan 69., Joao Pedro 74., 76., Cerri 96., ill Quagliarella 38., 70. – az elsőt 11-esből, G. Ramírez 52.)

Olasz labdarúgás CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Olyan klubok listája, ahonnan kirúgottnak lenni is kész dicsőség. Mert hogy előbb oda kellett kerülni. Szóval Ancelotti is túl fogja élni. Nekünk pedig marad az értetlenség, illetve a felismerés.

2019.12.06 17:55:26

Olasz labdarúgás H. D.

Sorozatban a negyedik döntetlenjét játszotta egymással a két csapat a Serie A-ban.

2019.11.12 20:12:43

Olasz labdarúgás MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. A főnökei nem törnek pálcát felette, csak mossák a kezüket.

2019.11.10 12:23:17

Sarri már az 55. percben lecserélte Cristiano Ronaldót, aki azonnal az öltözőbe sietett…

2019.11.02 13:58:25

Olasz labdarúgás nemzetisport.hu

Zaniolo bombázott, Veretout büntetett, a nápolyiak meg bánhatják az első félidőben kihagyott lehetőségeket.