Serie A: rossz magaviselet miatt Allegrit és Garciát eltiltották

MTI MTIMTI MTI
2014.12.16. 18:49
Az Olasz Labdarúgó-szövetség két, illetve egy mérkőzésre szóló eltiltással büntette Rudi Garciát, az AS Roma, valamint Massimiliano Allegrit, a címvédő és listavezető Juventus vezetőedzőjét.    

Garciára azért rótták ki a szankciót, mert a Genoa vendégeként 1–0-ra megnyert vasárnapi találkozó után agresszívan viselkedett az egyik rendezővel, aki azt állította, hogy a szakember sértegette és meg akarta őt verni.

A büntetés következtében a francia edző nem ülhet le a fővárosi együttes kispadjára szombaton, az AC Milan elleni hazai, valamint január 6-án, az Udinese elleni idegenbeli összecsapáson.

Allegri azért kapott eltiltást, mert a Sampdoria ellen vasárnap játszott és 1–1-es döntetlennel záruló mérkőzés után sértegetett egy hivatalos személyt.

Legfrissebb hírek

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Rudi García: A pálya száraz volt, meleg volt, és monoton tempóban játszottunk

Foci vb 2026
2026.06.16. 00:31

Luka Modric a világbajnokság után visszavonul – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.06.05. 10:00

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője

Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Teljes átalakulás a Milannál, Allegri távozását is bejelentették

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 18:50

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07

Balhé a Torino–Juventus meccs előtt, egyórás késéssel kezdődött a torinói derbi

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 21:20
Ezek is érdekelhetik