nemzetisport.hu 2019.09.16 22:51 Frissítve: 2019.09.16 23:00

Serie A: váratlan pofont kapott otthon a Torino

Egy győzelemmel még a városi rivális Juventust is megelőzte volna a Torino FC labdarúgócsapata, amely meglepetésre két siker után hazai pályán kikapott a két vereséggel és szerzett gól nélkül álló Leccétől.

A vendégek a 35. percben Diego Farias révén szereztek vezetést, az első lövését még védte a torinói kapus, de a kipattanót már nem (0–1).

Az 58. percben Andrea Belotti tizenegyesből egyenlített (1–1).

A 73. percben Marco Calderoni távoli lövését éppen középre öklözte a kapus, a csereként beálló Marco Mancosu pedig gyorsan kapcsolt (1–2).

SERIE A
3. FORDULÓ
Hétfői mérkőzés
Torino–Lecce 1–2
(Belotti 58. – 11-esből, ill. Diego Farias 35., Mancosu 73.)

Olasz labdarúgás MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. A főnökei nem törnek pálcát felette, csak mossák a kezüket.

2019.11.10 12:23:17

Olasz labdarúgás H. D.

Sarri már az 55. percben lecserélte Cristiano Ronaldót, aki azonnal az öltözőbe sietett…

2019.11.02 13:58:25

Olasz labdarúgás nemzetisport.hu

Zaniolo bombázott, Veretout büntetett, a nápolyiak meg bánhatják az első félidőben kihagyott lehetőségeket.

2019.10.14 17:00:36

Olasz labdarúgás KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

„Nehogy eszedbe jusson lepisilni a rendőrautó kerekeit! A rendőrök nem találják viccesnek, és a klubod sem…”

2019.10.06 20:13:56

Olasz labdarúgás CS. Z.

Pattogós, harcos meccset hozott a Derby d'Italia, Conte Interjében kevesebb volt az átütőerő.