Serie A: kétgólos Roma-siker; ismét betalált El Sharaawy

2016.02.02. 22:43
Stephan El Sharaawy ismét betalált új csapatában (Fotó: Action Images)
A Serie A 23. fordulójában a Roma idegenben 2–0-ra legyőzte a Sassuolót.

A találkozó első gólját Mohamed Szalah szerezte a tizenegyedik percben. Az egyiptomi támadó a Sassuolo kapujától húsz méterre kapta meg a labdát, Szalah pedig bal lábbal, nagyszerű mozdulattal csavart a kapu jobb sarkába (1–0).

Az összecsapás 87. percében a játékovezető második sárga lapját is kiosztotta Radja Nianggolannak, a Sassuolo pedig tizenegyest rúghatott, ám Domenico Berardi kihagyta azt.

A hosszabbítás negyedik percében pontot tett a találkozó végére a Roma, ekkor a frissen szerződtetett Stephan El Sharaawy volt eredményes (2–0). Az olasz támadó már második gólját szerezte új csapatában.

Győzelmükkel a „farkasok” megelőzték a bajnokságban az Internazionalét – igaz, Roberto Mancini együttese egy mérkőzéssel kevesebbet játszott.