Nemzetisport.hu 2013.02.10 22:41 Frissítve: 2014.06.04 01:02

Serie A: Inter-siker a Chievo ellen a forduló záró meccsén

Hazai győzelemmel zárult az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulója: az Internazionale 3–1-re győzött a Chievo ellen a vasárnapi záró mérkőzésen, ezzel megelőzte az AC Milant és feljött a tabella negyedik helyére. A 24. fordulóban egyetlen vendéggyőzelem sem született, négy hazai siker és hat döntetlen a mérleg.

A mérkőzés összefoglalóját itt olvashatja!

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ

Internazionale–Chievo 3–1 (Cassano 2., Ranocchia 26., D. Milito 50., ill. Rigoni 21.)

Olasz labdarúgás CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Olyan klubok listája, ahonnan kirúgottnak lenni is kész dicsőség. Mert hogy előbb oda kellett kerülni. Szóval Ancelotti is túl fogja élni. Nekünk pedig marad az értetlenség, illetve a felismerés.

2019.12.06 17:55:26

Olasz labdarúgás H. D.

Sorozatban a negyedik döntetlenjét játszotta egymással a két csapat a Serie A-ban.

2019.11.12 20:12:43

Olasz labdarúgás MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. A főnökei nem törnek pálcát felette, csak mossák a kezüket.

2019.11.10 12:23:17

Sarri már az 55. percben lecserélte Cristiano Ronaldót, aki azonnal az öltözőbe sietett…

2019.11.02 13:58:25

Olasz labdarúgás nemzetisport.hu

Zaniolo bombázott, Veretout büntetett, a nápolyiak meg bánhatják az első félidőben kihagyott lehetőségeket.