nemzetisport.hu 2019.05.12 14:39 Frissítve: 2019.05.12 15:09

Serie A: a kihagyott 11-es is belefért, ötgólos meccset nyert a Torino

Fordulatos mérkőzésen 3–2-re győzött a Torino a Sassuolo ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 36. fordulójában, ezzel továbbra is harcban áll a nemzetközi kupaindulásért. A hazai együttesnek még az is belefért, hogy Andrea Belotti büntetőt hibázzon a 17. percben. A Sassuolo több mint hatvan percet futballozott emberhátrányban a gólt szerző, majd gólöröméért a második sárga lapját is begyűjtő Mehdi Burabia fegyelmezetlensége miatt.

OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
Torino–Sassuolo 3–2 (Belotti 56., 82., S. Zaza 81., ill. Burabia 27., Lirola 71.)
Később
15.00: Sampdoria–Empoli
15.00: Frosinone–Udinese
18.00: SPAL–Napoli (Tv: Digi Sport3)
20.30: Roma–Juventus (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

2019.05.26 20:03:16

Olasz labdarúgás nemzetisport.hu

A Sassuolo ellen odahaza fordító Atalanta lett a bronzérmes, a Milan és a Roma az El-be jutott, benn maradt a Genoa.

2019.05.19 20:12:41

Lautaro Martíneznek semmi sem jött össze a rangadón. Ellenben a Napoli a második félidőben lesimázta az Intert.

2019.05.19 20:15:26

Ilicic vezető gólját a hajrában egyenlítette ki Mandzukic.

2019.05.15 20:23:14

Hiába volt jobb formában az Atalanta, a hajrá a hazaiaké volt Rómában, megvan a „kis Inzaghi” negyedik Coppája.

2019.05.12 20:06:04

A második félidőben kerekedett a bajnok fölé a hazai csapat, és két góllal nyert.