Roma: Dzekónak eldurrant az agya, leköpte a bírót? – videó

2019.01.31. 08:24
Edin Dzekóra hosszas eltiltás várhat (Fotó: AFP)
Hosszas eltiltás várhat Edin Dzekóra, a Roma labdarúgócsapatának bosnyák sztárjára, miután szerda este az Olasz Kupa Fiorentina elleni negyeddöntőjében teljesen eldurrant az agya.

Mint megírtuk, a „farkasok” hatalmas pofonba szaladtak bele, a Fiorentina Federico Chiesa mesterhármasára és Giovanni Simeone duplájára alapozva 7–1-re kiütötte az AS Romát.

A rómaiak sztárja, Edin Dzeko a szünetben állt be, de a 72. percben már mehetett is zuhanyozni: Lorenzo Pellegrini sárga lapja után a bosnyák nagy elánnal reklamálni kezdett Gianluca Manganiello játékvezetőnél, majd végül „köpő” mozdulatot tett – noha nem lehet kivenni tisztán, hogy leköpte-e a bírót vagy csak imitált, piros lapott kapott.

A szövetség vélhetően kivizsgálja majd az esetet, ám már a mozdulatért is is hosszas eltiltás várhat rá.

OLASZ KUPA

NEGYEDDÖNTŐ
Fiorentina–AS Roma 7–1 (Chiesa 7., 18., 74., Muriel 33., Benassi 66., Simeone 79., 90., ill. Kolarov 28.)
Kiállítva:
Dzeko (AS Roma, 72.)

Atalanta–Juventus 3–0 (Castagne 37., D. Zapata 39., 86.) A JUVENTUS MÉRKŐZÉSÉRŐL BŐVEBBEN IDE KATTINTVA OLVASHAT!