nemzetisport.hu 2017.08.12 22:08 Frissítve: 2017.08.13 00:08

Olasz Kupa: súlyos vereség, Nagy Ádámék máris kiestek

A Bologna – Nagy Ádámmal a soraiban – hazai pályán súlyos, 3–0-s vereséget szenvedett a második ligás Cittadellától a labdarúgó Olasz Kupa harmadik fordulójának szombati játéknapján, és máris kiesett a sorozatból.

A Bologna – amely az 5. perctől, Simone Verdi kiállítása miatt emberhátrányban játszott, és már a szünetben 0–3-ra állt – ebben a fázisban kapcsolódott be a küzdelmekbe, így számára csupán egyfelvonásnyi volt az előadás.

Nagy Ádám a 76. percbeli lecseréléséig volt a pályán.

Kiesett a Balogh Norbert nélkül pályára lépő Palermo is: az olasz másodosztály rajtjára készülő szicíliai csapatot 1–1-et követően a Cagliari búcsúztatta, tizenegyesekkel (4–2).

2019.12.11 22:16:51

Olasz labdarúgás CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Olyan klubok listája, ahonnan kirúgottnak lenni is kész dicsőség. Mert hogy előbb oda kellett kerülni. Szóval Ancelotti is túl fogja élni. Nekünk pedig marad az értetlenség, illetve a felismerés.

2019.12.06 17:55:26

Olasz labdarúgás H. D.

Sorozatban a negyedik döntetlenjét játszotta egymással a két csapat a Serie A-ban.

2019.11.12 20:12:43

Olasz labdarúgás MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. A főnökei nem törnek pálcát felette, csak mossák a kezüket.

2019.11.10 12:23:17

Sarri már az 55. percben lecserélte Cristiano Ronaldót, aki azonnal az öltözőbe sietett…

2019.11.02 13:58:25

Olasz labdarúgás nemzetisport.hu

Zaniolo bombázott, Veretout büntetett, a nápolyiak meg bánhatják az első félidőben kihagyott lehetőségeket.