Olasz Kupa: a Roma az Atalanta kiverésével a nyolc között

2012.12.11. 22:50
Az AS Roma 3–0-ra győzött az Atalanta ellen hazai pályán, és ezzel továbbjutott a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjéből.

A 22. percben Miralem Pjanic szerzett vezetést a Romának: középről lőtt keményen kapura, és Andrea Consigli nem tudta kivédeni a lövést, pedig a labda középre ment. 1–0Miralem Pjanic szerzett vezetést a Romának: középről lőtt keményen kapura, és Andrea Consigli nem tudta kivédeni a lövést, pedig a labda középre ment. 1–0

Tíz perccel később Pablo Osvaldo növelte a fővárosiak előnyét. Az argentin támadó erőszakosságának köszönhette a gólt: megelőzte a védőjét, és éppen úgy pöckölt bele a labdába, hogy az Consigli mellett a kapuba gurult. 2–0

Az 52. percben az első gólt szerző Pjanic nagyszerű labdát adott Mattia Destrónak, aki megszerezte a rómaiak harmadik találatát. 3–0

Három perccel később emberhátrányba került a Roma, amikor Osvaldo meglökte Carlos Matheut, és a bíró piros lapot adott neki.

Ez azonban nem változtatott a meccs eredményén, így a Roma háromgólos sikerrel továbbjutott.