nemzetisport.hu 2017.09.25 20:51 Frissítve: 2017.09.25 21:44

Milan: fizetésemeléssel jutalmazták a fiatal csatárt

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AC Milan hivatalos oldalán közölte, hogy megemelte Patrick Cutrone fizetését – a szerződését viszont nem hosszabbították meg, ugyanúgy 2021-ig marad érvényes.

A 19 éves támadó kiváló szezont fut eddig: kilenc tétmeccsen négy gól és két gólpassz fűződik a nevéhez, amivel a Milan egyik legeredményesebb játékosa. A klub nem is tétlenkedett teljesítményének honorálásával, hétfőn bejelentette, hogy megemelte a csatár fizetését. Azt azonban nem közölték, hogy mennyit tesz zsebre Cutrone.

Nemcsak Cutronéval kapcsolatban közölt jó hírt a Milan: Suso 2022-ig szerződést hosszabbított szintén hétfőn. A spanyol válogatott támadó is jó formában futballozik a jelenlegi idényben: tíz mérkőzésen három gól és négy gólpassz a mérlege.

2020.07.07 21:20:07

Olasz labdarúgás M. G.

A padlón levő milánóiak a VAR-tól kaptak egy impulzust, majd valósággal átrobogtak a listavezetőn.

2020.07.05 21:05:18

Olasz labdarúgás K. T. I.

Gennaro Gattuso együttese végig mezőnyfölényben futballozott. Hiába küzdött nagyot, zsinórban harmadszor is kikapott a Roma.

2020.07.04 21:29:56

Olasz labdarúgás BACSKAI JÁNOS

Könnyedén nyert a Milan a Lazio otthonában, 0–3 lett a vége, az éllovas Juventus nagy-nagy örömére.

2020.07.02 19:01:50

Olasz labdarúgás R. Gy.

Eseménytelen első félidő után a második elején kétszer villantak meg a hazaiak – ez elég is volt a sikerhez.

2020.06.28 15:33:55

Az első félidőben több lehetősége volt a Romának, de a második félidőben a Milan uralta a terepet.