nemzetisport.hu 2019.04.12 15:02 Frissítve: 2019.04.12 15:26

Juventus: Allegri nem kockáztatja C. Ronaldo játékát

Massimiliano Allegri, a Juventus labdarúgócsapatának vezetőedzője megerősítette, hogy pihentetni fogja Cristiano Ronaldót szombaton (15.00), a SPAL elleni idegenbeli olasz bajnokin.

Cristiano Ronaldo az Ajax ellen fontos gólt szerzett a BL-ben, a hétvégi bajnokin azonban nem lesz ott a pályán (Fotó: AFP)

CR combsérülését követően tért vissza szerdán a Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén az Ajax ellen (1–1). Visszatérése jól sikerült, fejjel volt eredményes az első félidő vége előtt.

Allegri kijelentette, a portugál klasszis nem játszik a SPAL ellen.

„Nincs értelme kockáztatni. Ez igaz azokra a játékosainkra is, akik sokat játszottak nemzeti csapatukban a válogatott szünet alatt. Mindenesetre erős és tisztességes felállásban vágunk neki a kihívásnak, ami előttünk áll” – mondta Allegri.

A Juventus egymás után a nyolcadik Scudettóját hódíthatja el, ha legalább egy pontot szerez szombaton a SPAL ellen.

2019.05.19 20:12:41

Olasz labdarúgás nemzetisport.hu

Lautaro Martíneznek semmi sem jött össze a rangadón. Ellenben a Napoli a második félidőben lesimázta az Intert.

2019.05.19 20:15:26

Ilicic vezető gólját a hajrában egyenlítette ki Mandzukic.

2019.05.15 20:23:14

Hiába volt jobb formában az Atalanta, a hajrá a hazaiaké volt Rómában, megvan a „kis Inzaghi” negyedik Coppája.

2019.05.12 20:06:04

A második félidőben kerekedett a bajnok fölé a hazai csapat, és két góllal nyert.