Juventus: a klub valószínűleg leigazolja a CSZKA-tól Milos Kraszicsot

Vágólapra másolva!
2010.06.07. 17:02
Címkék
A Juventus szerződést ajánlott a CSZKA Moszkva középpályásának, Milos Kraszicsnak. Az igazolás már pénteken megtörténhet, ha addig a két klub megegyezik egymással.
„Az Arsenal és a Manchester United is érdeklődött Milos Kraszics iránt, de a Juventusszal és a Fenerbahcéval ellentétben nem tettek konkrét ajánlatot. Milos nem szeretne Törökországban futballozni, a torinóiak érdeklődésének viszont nagyon örül" – mondta Kraszics ügynöke az orosz sajtónak.

„Szeretne a Juventusban játszani, egyrészt, mert a következő szezonra jó csapat áll majd össze, másrészt, már ajánlatot tettek neki. Milos még a világbajnokság előtt aláírhatja szerződését, nem hiszem, hogy a CSZKA a megállapodás útjába állna" – nyilatkozta Milos Kraszics menedzsere.

Legfrissebb hírek

Százhúsz éve született az újpesti csatárlegenda, Avar István

Népsport
35 perce

A nyaraló, ahol nem pihent a szakmai stáb – interjú Kiss Dáviddal

Jégkorong
44 perce

Zsóri Dánielnek több kérője van – hamarosan aláír

Légiósok
53 perce

William Gallas: Szorgalmával a Real Madrid legendája lett Luka Modric 

Minden más foci
1 órája

Yaakobishvili Áron: Ha jól teljesítek, idővel felnőttszinten védhetek a Barcában

Légiósok
1 órája

NHL: a Dallas kiejtésével megint bejutott a Stanley-kupa döntőjébe az Edmonton

Amerikai sportok
2 órája

NBA: sima győzelmével a New York Knicks életben tartotta nagydöntős reményeit

Amerikai sportok
2 órája

Medvebőr és önbizalom – Deák Zsigmond jegyzete

Vízilabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik