nemzetisport.hu 2017.08.22 17:33 Frissítve: 2017.08.23 01:03

Inter: portugál válogatott szélső érkezett – hivatalos

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Internazionalénál folytatja a pályafutását Joao Cancelo.

A 23 éves, ötszörös portugál válogatott szélső egy idényre kölcsönbe érkezett az Interhez a Valenciától – a fekete-kékeknek a szezon végén opciós joguk lesz a játékos végleges megvásárlására.

Cancelót korábban a Juventus is szerette volna szerződtetni, ám a „zebrák” végül nem tudtak megegyezni a Valenciával.

Joao Cancelo a 2016–2017-es kiírásban összesen 35 összecsapáson lépett pályára a spanyol élvonalban, ezeken egyszer volt eredményes, emellett négy gólpasszt osztott ki. Értékét a transfermarkt.de piaci hírportál 20 millió euróra becsüli.

2020.07.07 21:20:07

Olasz labdarúgás M. G.

A padlón levő milánóiak a VAR-tól kaptak egy impulzust, majd valósággal átrobogtak a listavezetőn.

2020.07.05 21:05:18

Olasz labdarúgás K. T. I.

Gennaro Gattuso együttese végig mezőnyfölényben futballozott. Hiába küzdött nagyot, zsinórban harmadszor is kikapott a Roma.

2020.07.04 21:29:56

Olasz labdarúgás BACSKAI JÁNOS

Könnyedén nyert a Milan a Lazio otthonában, 0–3 lett a vége, az éllovas Juventus nagy-nagy örömére.

2020.07.02 19:01:50

Olasz labdarúgás R. Gy.

Eseménytelen első félidő után a második elején kétszer villantak meg a hazaiak – ez elég is volt a sikerhez.

2020.06.28 15:33:55

Az első félidőben több lehetősége volt a Romának, de a második félidőben a Milan uralta a terepet.