Elveszítette az első helyet a Juventus

2006.12.23. 16:15
Elveszítette az első helyet a Juventus az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Serie B), miután 2-2-es döntetlent játszott az Arezzóval a 18. fordulóban. A bajnokságot kilenc pont levonással kezdő "zebrák" ugyanakkor egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak az élmezőny többi csapatánál, így egypontos hátrányuk nem aggasztó.
Hiába szerezte meg a vezetést Trezeguet a Juventusnak, a végén csak egy pontot szereztek a "zebrák"

Torinóban a Juve a második félidőben David Trezeguet és Raffale Palladino találatival kétgólos előnyt szerzett, szerencsétlenségükre azonban Daniele Martinelli később két perc alatt duplázott, így pontot mentett az egyébként küszködő, s csak az utolsó előtti helyen álló toszkán csapatnak.

A riválisok közül a Rimini 2-1-re győzött a Specia ellen, és ezzel az élre ugrott, míg a második helyen a Piacenza áll a Cesena elleni 4-0-s sikere után.

A Genoa és a Napoli ugyanakkor jó lehetőséget szalasztott el: előbbi a Barit nem tudta legyőzni hazai pályán (0-0), míg a Napoli Modenában játszott gól nélküli döntetlent.

OLASZ MÁSODOSZÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG (SERIE B)