Ökölvívás: Danny Garcia kiütötte a nagyszájú Amir Khant

2012.07.15. 07:21
Az amerikai Danny Garcia (24–0, 15 K. O.) kiütötte Amir Khant a Las Vegas-i profi ökölvívómeccs negyedik menetében.

Bár Amir Khan (26–3, 18) azt ígérte a kisváltósúlyú WBC/WBA-címmérkőzés előtt, hogy „hülyét fog csinálni” Garciából, mindez nem igazán jött össze, mert ugyan a harmadik menetig úgy tűnt, nyerő helyzetben van, a menet végén lepadlózott, ellenfele pedig a negyedik menetben befejezte a munkát, és kiütötte.

Az eddigi WBC-vb-címvédő Garcia ezzel megszerezte a WBA vb-övét is.

Amint arról korábban beszámoltunk, a WBA és a WBO nehézsúlyú nemzetközi címéért rendezett összecsapáson David Haye kiütéssel győzött Derek Chisora felett.