Zaragoza: Huszti a szezon végéig érkezhet kölcsönbe - lapértesülés

Vágólapra másolva!
2011.01.12. 11:10
Címkék
A spanyol Periódico de Aragón szerdai napon megjelent cikke annyi új információt tartalmaz Huszti Szabolcs és a Zaragoza esetleges közös jövőjét illetően, hogy a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Primera División) sereghajtó gárda a szezon végéig, tehát fél évre venné kölcsön a magyar légióst.

Amint arról a spanyol lap információi alapján már korábban beszámoltunk: a Zenitnél viszonylag kevés játéklehetőséghez jutó Husztit az orosz csapat – most már – akár kölcsön is adná, a spanyolok esélyeit csökkenti, hogy több érdeklődő is jelentkezett a magyar szélső után. a spanyol lap információi alapján már korábban beszámoltunk: a Zenitnél viszonylag kevés játéklehetőséghez jutó Husztit az orosz csapat – most már – akár kölcsön is adná, a spanyolok esélyeit csökkenti, hogy több érdeklődő is jelentkezett a magyar szélső után.

Vladan Filipovics, Huszti menedzsere a Nemzeti Sport Online érdeklődésére annyit árult el, hogy több spanyol klubnál is „képben van” a játékos, bár a Zaragoza nincs közöttük.

Legfrissebb hírek

Elhárultak a technikai problémák, a Fenernél folytatja a világbajnok középpályás

Minden más foci
13 perce

Ásványi Domonkos: Remek csapat a Sporting, de nem félünk tőle

Bajnokok Ligája
20 perce

36 ponttal nyert a címvédő OKC, Detroitban verte a Pistons a Denvert – videó

Amerikai sportok
36 perce

Szuhodovszki Soma: Lassan megszokom, hogy elöl futballozom

Labdarúgó NB I
1 órája

Száz éve született Grosics Gyula, az Aranycsapat negyedik védője

Magyar válogatott
1 órája

Ember legyen a talpán, aki megjósolja a végső győztest az olimpiai jégkorongtornán

Téli sportok
2 órája

Szerdai sportműsor: lejátsszák az első mérkőzéseket a téli olimpián

Birkózás
8 órája

A kapus, akit szerettek az emberek – Kő András publicisztikája

Magyar válogatott
8 órája
Ezek is érdekelhetik