Nigel de Jong, a holland válogatott futballistája elmondta, klubtársai a Manchester Citynél a világbajnokság előtt azt mondták neki, az oranjének nincs esélye a vb-címre, de a játékos ma bizonyítana a többieknek.
„A srácok már a torna előtt leírták Hollandiát, de ha megnyerjük a vébét, nagyszerű lesz visszamenni a Cityhez. Ha legyőzzük a spanyolokat, jó néhányan a tréfáim áldozatai lesznek. Jó érzés lenne világbajnokként visszamenni” – mondta De Jong a People-nek, aki az argentin Carlos Tévezzel és a paraguayi Roque Santa Cruzzal is egy klubban játszik.
Legfrissebb hírek

De la Fuente: Szép születésnapi ajándék volt
Foci vb 2026
2026.06.21. 22:50
Ezek is érdekelhetik






