Vancouver 2010: Razzoli lett a férfi műlesiklás olimpiai bajnoka

2010.02.27. 23:36
Címkék
Szombaton a férfi műlesiklást rendezik meg a téli olimpián, alpesi síben. Az aranyérmet az első futamot megnyerő olasz Giuliano Razzoli szerezte meg a horvát Ivica Kostelic és a svéd Andre Myhrer előtt. Bene Márton az első futamban kiesett.

A versenyről bővebben később olvashatnak.



 VANCOUVER 2010
ALPESI SÍ, FÉRFI MŰLESIKLÁS  
1. Giuliano Razzoli (olasz) 1:39.32
2. Ivica Kostelic (horvát) +0.16
3. Andre Myhrer (svéd) +0.44
4. Benjamin Raich (osztrák) +0.49
5. Marcel Hirscher (osztrák) +0.88
6. Mitja Valencic (szlovén) +1.03

 

Legfrissebb hírek

Lopetegui: A játékosaim többet érdemeltek volna

Foci vb 2026
5 perce

Edin Dzeko 150. válogatott mérkőzésén lépett pályára

Foci vb 2026
8 perce

Így állunk most a továbbjutók terén

Foci vb 2026
13 perce

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
15 perce

A spanyol titok nyomában – Farkas Norbert publicisztikája

Spanyol labdarúgás
19 perce

A bakelit varázsa – Malonyai Péter jegyzete

Foci vb 2026
20 perce

Svájc győzelemmel csoportelső, Kanada is továbbment, Bosznia-Hercegovina még reménykedhet

Foci vb 2026
39 perce

Neymar csak a kispadon a braziloknál, Clarke új belső védőt küld pályára a sorsdöntő meccsen

Foci vb 2026
39 perce
Ezek is érdekelhetik